poniedziałek, 5 października 2015

Dostawa w Pals
Dziś w Pals pojawiły się 2 nowe poziomy. Jest w nich dużo ubrań typu Strike a Pose, jednakże ich ubrać nie możemy, chyba że coś wymyślicie. W ''kumplach'' można zauważyć Noelani z kotem (Dla tych co niewiedzą to była to ''blogerka'' która w pewnym sensie pracowała dla Stardoll. Robiła różne fimiki dotyczące Stardoll np. nowości, czy konkursy z ciekawymi nagrodami. Niedawno odeszła, jednakże można znaleźć jej filmy na Youtube). Ceny wahają się od 8sd do 30sd (Dla Royalty - 7sd - 27sd). Mi osobiście nie podoba się zbytnio asortyment, a zwłaszcza wnętrze w którym się znajduję, jednak upatrzyłem sobie kilka rzeczy z czego większość będę wykorzystywać w sceneriach bo... po co mi buty do prostych nóg? Przypominam że Pals jest ''superstar only'', czyli tylko dla członków posiadających pakiet superstar bądź Royalty.

Dostawa prezentuje się tak:


Co sądzicie o tej dostawie?
Czy coś powędruje do waszej szafy?

5 komentarzy:

 1. Niektóre rzeczy są świetne, jednak większość jest zupełnie nieprzydatna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się strasznie podoba kiciuś! I ubrania z drugiego piętra z 3 lalki! Spodnie dzwony są cudowne i jeszcze ta koszula! Ale pozostałe rzeczy jakoś nie bardzo mi odpowiadają. Nie lubię "kumpli" w pobliżu mojej lalki. Nawet starannie zrobiona kolekcja ale nie bardzo dla mnie.
  czarnawojna

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja bardzo mi się podoba, już taka jesienna. Zakupiłam już 1 rzecz c:
  ~Sally11l

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się cała stylizacja na tej normalnej pozie na drugim obrazku :) Inne ciuszki też fajne, szkoda że te podarte spodnie nie pasują na doll.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ubrania dla kumpli są bardzo fajne i szkoda, że nasze doll nie mogą ich założyć. Osobiście za tymi kumplami nie przepadam i ich nie kupię, ale za to ubrania z drugiego pietra, trzeciej lalki wykupie całe.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!