piątek, 9 października 2015

W końcu nadeszła moja kolej...

Zapewne już większość z Was po przeczytaniu tytułu wie o co chodzi- tak, postanowiłam odejść z bloga. Decyzja nie była łatwa, bo jestem tutaj już bardzo długo - jeszcze Lucas.Poland (założyciel bloga) tutaj pisał. Byłam z blogiem i w momentach jego świetność i kryzysu, który przetrwał, a pewien gigant nie (nie będę wymieniać nazwy, ale pewnie parę osób wie, o który chodzi). Na Stardoll konto mam prawie 7 lat, co wzmacnia jeszcze mój sentyment, zarówno do pisania tutaj, jak i do tej strony internetowej. Pamiętam, że kiedyś marzyłam o tym, aby pisać na znanym blogu, no i któregoś dnia to marzenie się spełniło. Jednak od maja nie czerpię już radości takiej, jak wcześniej z przesiadywania na Stardoll- moje konto działało tam tylko ze względu na bloga i to on wymagał ode mnie wchodzenia tam. Podczas wakacji praktycznie tam nie zaglądałam, nawet mało obchodziła mnie nowa kolekcja LE, która wcześniej była wyczekiwana przeze mnie i bardzo się denerwowałam, kiedy nie zdążyłam zdobyć upragnionych perełek. Moja decyzja jest także związana ze zbliżającą się maturą ( pozdrawiam wszystkich maturzystów) i zwyczajnie nie mam czasu ani na bloga, ani na Stardoll. 
To tyle z wyjaśnień- teraz chciałabym podziękować wszystkim, z którymi współpracowałam na blogu oraz tym, którzy przyjęli mnie do załogi. Bardzo dziękuję również Pawłowi, który zaufał mi na tyle, że poprosił mnie o bycie adminem na blogu i za to, że mogłam zawsze liczyć na jego pomoc- szczególnie kiedy na blogu pozostaliśmy praktycznie sami.
I na koniec chciałabym podziękować Wam drodzy czytelnicy- nie wiem, czy ktokolwiek zauważył moją nieobecność, ale dziękuję za wszystkie komentarze, słowa konstruktywnej krytyki i te miłe rzeczy, które tutaj pisaliście.  Dziękuję po prostu, że jesteście i razem z nami tworzycie bloga. Mam nadzieję, że będziecie coraz aktywniejsi oraz, że nikogo z Was nie uraziłam w jakikolwiek sposób. Jeśli tak, to przepraszam. 

SPRZEDAŻ KONTA GOSIAK1997
Jest jeszcze jedna sprawa, być może kogoś to zainteresuje- postanowiłam sprzedać konto. Na Stardoll nazywam się gosiak1997 (klikając tutaj przejdziesz do mojego apartamentu), konto zostało założone na początku 2009 roku, mam 92 poziom. Konto było wiele razy Superstar i ma różne perełki, w tym limitowane kolekcje (LE, Antidote itp.) Kosmetyków oraz fryzur także mam dużo i posiadam 4 dodatkowe moduły (Alpine Chalet, Millionaire Mansion, Beach Villa oraz Penthouse). Ma także 3 statuetki National Covergirl. W schowku mam łącznie 60 stron rzeczy.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to po więcej informacji zapraszam do napisania maila oraz na gg ( będą podane poniżej i tak, wiem, że nazwa maila, jest super śmieszna). Na Stardoll będzie zablokowana Księga Gości, a w prezentacji brak informacji o sprzedaży ( piszę o tym, żeby nie było pytań, czy konto na sprzedaż- dopóki w prezentacji będą te znaki ₪ ø lll ·o.  oznacza to, że konto można kupić). Cenę podam tylko osobą zainteresowanym, ale bądźcie pewni, że będzie i tak niższa, niż łączna wartość tego, ile wydałam na to konto. Zakupu będzie można dokonać, albo przelewem, albo doładowaniem na telefon. I uwaga- najpierw zapłata, później hasło!
Mail- truskawka22333@o2.pl
Numer Gadu-Gadu- 49163511 

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za wszystko i być może któregoś dnia się jeszcze spotkamy :)

7 komentarzy:

 1. Ten shade o CS'ie http://i.imgur.com/YRK9Rlx.gif

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. "pewnie parę osób wie" - a myślałem, że wszyscy wiedzą :o

   Usuń
 2. Nie spodziewałam się, że również na tym blogu jest Echelon! :D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie opłaca mi się- nie mam SS, a żeby sprzedać, to musiałabym doładować.

   Usuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!