środa, 27 stycznia 2016

Stylowy Pojedynek #16

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do piętnastego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranki.eu podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Przeczytaj jak zrobić świetne paznokcie bez profesjonalnego sprzętu! Więcej pomysłów DIY znajdziesz w dziale blogi! (kliknij w zdjęcie poniżej, by przejść)


Skupimy się na miejskiej stylizacji, która będzie intrygować swoim zróżnicowaniem i kontrolowanym nieładem. Spróbuj sama przygotować miejski look dla dziewczyny, która wybiera się z przyjaciółkami na shopping do dużego centrum handlowego. Zagraj w ciekawe ubieranki dla dziewczyn już teraz! 
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
personanongrata wybrała białą kratę na solidnym, wręcz bordowym tle. Brązowy top zestawiony został z szarym dresem, który wygląda prawie jak bojówki. W kolorze bluzki udało się znaleźć pasującą torebkę. Całość wieńczy kontrastowy kolor włosów dziewczyny - tleniony blond.

Stylizacja #2
Druga kreacja to bez wątpienia image, który mogłaby założyć na siebie Ariana Grande podczas kolejnego występu. Czy nadaje się na zakupy po centrum handlowym? To już musicie ocenić same! :) Kusa spódniczka z falbankami oraz zakolanówki z szarym wykończeniem na pewno przyciągną uwagę wszystkich facetów! W takim wypadku nawet biżuteria jest zbędnym elementem, prawda? 
---
Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział w pojedynku  na najlepszą stylizację. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!