środa, 22 czerwca 2016

Stylowy Pojedynek #24

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do dwudziestego czwartego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranki.eu podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Po nieco luźniejszych sukienkach przyszedł czas na eleganckie gale na bankiet. Spróbuj sama przygotować wyjściową kreację, która będzie wzbudzać podziw zgromadzonych gości. 
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
Blond włosa piękność została ubrana w długą suknię w kolorze czarnym. Biała góra dzielona w pasie posiada prześwitującą firankę, która zdaje swój egzamin przy odsłoniętych ramionach dziewczyny. Brak wierzchniego okrycia na karku rekompensuje gruba kolia, która współgra z mieniąca się kopertówką. Skromnie, lecz bardzo gustownie! 

Stylizacja #2
W drugiej stylizacji również nie zabrakło fikuśnego topu. Tym razem skromna kratka pełni rolę ramiączek i ciekawego dodatku, który przykrywa dekolt modelki. Każdy jednak po pierwszym spojrzeniu zwróci uwagę na sztywny dół stylizacji. Co znajduje się na sukni dziewczyny? Wydaje się, że modelka postawiła na piórkową kreację. Nie bez przyczyny wspomniana została sztywność sukni, ponieważ nogi modelki są wyeksponowane. 
---
Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział w pojedynku  na najlepszą stylizację. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!