środa, 20 lipca 2016

Stylowy Pojedynek #26

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do dwudziestego szóstego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranki.eu podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Nie wiesz jak dobrze zagospodarować czas podczas letnich dni? Spróbuj stworzyć coś kreatywnego. Kilka ciekawych pomysłów DIY zebrała Swiftie.

Dzisiejszy pojedynek skupi się na ubraniach, które każda z nas chętnie założy podczas wypoczynku za miastem. Dziewczyna wybiera się na wakacje do swojej rodziny, która mieszka na wsi. Jakie ubrania weźmie ze sobą na kolorową wieś?
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
Błękit nieba - tak zatytułowała swoją stylizację autorka. Stylizacja elegancka i lekka za sprawą falowanej spódniczki, która zawiera na sobie motyw spadających kwiatuszków. Ta lekkość przelewa się na całą stylizację dziewczyny, która do błękitnej spódniczki zestawiła białą koszulę oraz beżową narzutę.

Stylizacja #2
Autorka drugiej stylizacji najprawdopodobniej czerpała inspirację z Anny Shirley. Piękna sukienka została obsypana kwiatuszkami. Z kolei nieregularne motywy w kolorze błękitnym idealnie kontrastują z bielą. Do zestawu został dobrany berecik w tym samym kolorze oraz mały kuferek, pełniący funkcję torebki.
---
Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział w pojedynku  na najlepszą stylizację. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!