Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Truskawka1616. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Truskawka1616. Pokaż wszystkie posty

sobota, 17 sierpnia 2013

Hot plota


 

Wczoraj do starplazy weszła kolekcja Tress Up oraz It Girls, ubrania jak i fryzury są świetne! Zachęcam was do zakupu.

sobota, 10 sierpnia 2013

Hot plota

 
8 sierpnia admini mięli wycofać GIAMBATTISTA VALLI Couture Tribut, jednak sklep jest jeszcze dostępny. Jeżeli nie kupiliście jeszcze czegoś, to pośpieszcie się z zakupami.

Pozdrawiam Maciek/ Truskawka1616

sobota, 3 sierpnia 2013

Hot plota

 
Już za kilka dni, a dokładniej 6 sierpnia admini zamkną sklep "Chanel tribute". Radzę się pospieszyć z zakupami, gdyż potem nie będziemy mogli ich tak tanio kupić.

Pozdrawiam Maciek/ Truskawka1616

sobota, 20 lipca 2013

Hot Plota

   
Wczoraj do starplazy weszła nowa kolekcja limitowanych zwierzątek Pet-A-Porter. Ceny wahają się miedzy 80-130 sd, i możemy również zakupić dwa wnętrza za 75sd. 

Pozdrawiam Maciek/ Truskawka1616

czwartek, 18 lipca 2013

Hot or Not #17

Wyniki Hot or Not #16



Jak widać osoba, która zdobyła najwięcej głosów to:

Slodziutka_KiSs

*Zgłoś się do Zuza0110 w ciągu 24h, a gdy to zrobisz, to zarezerwuj coś dla niej.

Serdecznie gratuluje!


Osoba, która wypadła najgorzej to: Xaniaxx







Stylizacja:

asia01 : Stylizacja całkiem, całkiem, ale gryzie mnie ta bluzka. Wydaje mi się, że jest za mocno krzykliwa to tej sukienki :). Choć nie jest aż tak źle. Okulary bardzo dziwnie wyglądają. Brakuje mi tu także torebki. Popracuj nad stylizacją i dobierz do niej pasujące dodatki. Przykro mi NOT.

Truskawka1616 :  Stylizacja jest całkiem ładna, tylko letnia. Ale jest zbyt pusto, ja na twoim miejscu dałbym torebkę w kolorach bluzki i byłoby o 100% lepiej. Te okulary strasznie gryzą stylizacje, usuń je, albo ułóż inaczej. Przykro mi NOT.

Makijaż : 

asia01: Makijaż bardzo ładny. Jednak cienie na oczach są słabo widoczne. Elementy twarz także mi się podobają. Tylko błagam nie używaj błyszczyka z Luxe :) HOT

Truskawka1616 :  Makijaż ładny elegancki, tylko pierwsze co rzuciło mi się w oczy to usta, które są pomalowane beznadziejnym błyszczykiem. Pomaluj usta cielistą szminką i będzie lepiej.
Jak na razie HOT/NOT.



Stylizacja:

asia01: Stylizacja bardzo ładna. Podoba mi się w niej prawie wszytsko. Gdybyś zdjęła pasek byłoby idealnie :). HOT

Truskawka1616 :  Stylizacja jest bardzo ładna, nie mam zastrzeżeń. Jedynie mogę ci pogratulować. Wielkie HOT.

Makijaż : 

asia01 : Makijaż pasuje do stylizacji, ale najbardziej gryzą mnie źle i niestarrannie pomalowane policzki. Popracuj nad "pudrowaniem" policzków. Z bliska włosy dorobione ze stardoll design nie pasują, ale z daleka jest okej. Jednak daję ci HOT/NOT.

Truskawka1616 :   Makijaż, nie robi na mnie takiego wrażenie jak stylizacja. Ogólnie coś mi tu nie gra ale nie wiem właśnie co. Ale makijaż, jest całkiem ładny i daję Ci HOT.

Stylizacja:

asia01: Bardzo dziwna stylizacja. Totalny misz masz. Sama nie wiem co o niej myśleć. Nie wiem dlaczego połączyłaś ładną skórzaną kurtkę z marynarką. Bardzo dziwnie to wygląda, Do tego torebka niepasująca w ogóle to outfitu, choć jest bardzo ładna. Chyba chciałaś stworzyć stylizację rockową, ale ci nie wyszło. NOT.

Truskawka1616 :  Od razu powiem, ze mi się nie podoba! Kompletnie wszystko mi się nie podoba, nawet nie wiem co napisać. Jest za dużo tych kolorów na bluzce, i przez to stylizacja wygląda tandetnie. NOT, przkro mi.

Makijaż :

asia01: Ekhemm. Makijaż całkowicie nieadekwatny do stylizacji. Proszę cię bardzo, abyś nie malowała tak policzków, bo wygląda to na prawdę dziwnie. A i zmień oczy, bo te są nienaturalne. NOT.

Truskawka1616 :  Makijaż tak jak i stylizacja nie podoba mi się, jak dla mnie jest sztucznie. Za dużo kolorów, i jeszcze mocno pomalowane policzki. Przykro mi NOT.

Stylizajca:

asia01: Bardzo ładna stylizacja. Są małe szczegóły, które mi się nie podobają. Torebkę radziłabym zmienić na inną i naszyjnik, który gryzie mi się ze stylizacją. Ogólnie ładnie. HOT.

Truskawka1616 :  To jest właśnie ta stylizacja! Prosta, elegancja, niczego nie jest za dużo. Wszystko idealnie. Biel i złoto to świetne połączenie, i świetnie Ty je połączyłaś. Moje gratulacje HOT.

Makijaż :

asia01: Makijaż ładny, wszytsko jest dopracowane. HOT.

Truskawka1616 :  Makijaż idealnie stworzony do stylizacji. Lekki, nie ma nic za dużo. Nic ze sobą, się nie gryzie. Wielkie HOT dla Ciebie.

Stylizacja:

asia01: Hymm zacznijmy od tego, że sukienka nie podoba mi się, ale można to ominąć. Zdecydowanie stylizacja byłaby lepsza gdybyś zdjęła tą kurtkę i zmieniła kopertówkę na jakąś inną. Ogólnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. HOT/NOT

Truskawka1616 :  Gdyby nie było tej "kurtki" było by lepiej, a tak to już nie zachwyca. Ogólnie stylizacja nie zbyt mi się podoba. I nie widzę jej przez te włosy. HOT/NOT


Makijaż : 

asia01: Makijażu prawie nie ma. Do tego policzki ... Czy ja dobrze widzę, że zamiast pomalować policzki pudrem ty użyłaś pudru pod oczy ?. Nie wiem dlaczego tak zrobiłaś, ale nie wygląda to ładnie. Co do włosów, to radziłabym ci kupić nowe lub zostać przy stardollowych, bo te są sztuczne i nie wyglądają ładnie. NOT.

Truskawka1616 :  Od razu powiem, że jak dla mnie za dużo! Ten tandetny błyszczyk z Luxe od razy rzuca się w oczy. Te źle pomalowane, policzki są okropne. I te czarne oczy. Przykro mi NOT.


Powyżej została przedstawiona i oceniona pierwsza piątka ze zgłoszonych uczestników.
Teraz to Wy możecie zdecydować, która stylizacja jest najlepsza, a która najgorsza.
Osoba, która wygra otrzyma nagrodę w wysokości
50sd + reklamę w pasku bocznym (do następnych wyborów hot or not).
Głosujcie pod spodem w ankiecie, macie czas do soboty do godz. 23.59.
Wyniki w czwartek.




























sobota, 13 lipca 2013

Hot Plota

 

 Pewnie większość z was pamięta bloga Dirty stardoll, który już od roku nie funkcjonuje. Niedawno powstał nowy blog z plotkami i ciekawostkami o stardoll "Plotki stardoll'a" prowadzi go Dominik/

czwartek, 11 lipca 2013

Hot or Not #16

Wyniki Hot or Not #15



Jak widać osoba, która zdobyła najwięcej głosów to:

Dareczek7

*Zgłoś się do Zuza0110 w ciągu 24h, a gdy to zrobisz, to zarezerwuj coś dla niej.

Serdecznie gratuluje!



  Osoba, która wypadła najgorzej to: skajlers




Stylizacja :

asia01 : Stylizacja ładna choć posiada pare niedociągnięć. Łańcuch z krzyżem w ogóle tutaj nie pauje. Także na twoim miejscu zmieniłabym kurtkę na inną. Dodatki są dobrze dobrane, oprócz łańcucha. Ogółem stylizacja ładna . HOT

Truskawka1616 : Stylizacja kolorystycznie jest ładna nie powiem, że nie. Na twoim miejscu usunąłbym ten łańcuch z krzyżem, a tą kopertówkę dał za spodnie. Daję Ci HOT!

Makijaż  :

asia01: Makijaż kolorystyczny do stylizacji i ładnie wykonany. Włosy jedne z moich ulubionych. Elementy twarzy także mi się podobają, choć nie jestem do końca przekonana co do ust. Bardzo pomysłowy tatuaż, choć wydaje mi się, że trochę dziwnie wygląda. HOT.

Truskawka1616 :  Makijaż nie jest zły, mogę powiedzieć, że mocny. Ale strasznie mnie gryzie ten tatuaż, usuń go i będzie dobrze! Jak najbardziej HOT!

Stylizacja:

asia01: Stylizacja mogłaby być lepsza. Sukienka jest na prawdę ładna, ale cały efekt zepsuły dodatki. Chyba dobrze widzę, że obudowa do IPhona w kształcie króliczka miała służyć jako ładny dodatek. Niestety to i czerwona bransoletka wszytsko niszczą. Popracuj nad doborem dodatków. NOT.

Truskawka1616 : Od razu powiem, że mi się nie podoba. Nie lubię takich bajkowych stylizacji, strasznie mnie gryzie niebieska portmonetka(?) i czerwona bransoletka, w ogólnie nie pasują do tej stylizacji. Daję Ci NOT

Makijaż : 

asia01: Nie chcę cię urazić, ale jedynym plusem twarzy twojej dolki są włosy. Makijaż niepasujący do stylizacji i na dodatek bardzo niestarannie wykonany. Błyszczyk na ustach jest już dawno passé. Postaw na naturalność. NOT

Truskawka1616 : Twarz wygląda okropnie, dominuje tu taka sztuczność, za którą nie przepadam. I ten kolor skóry grr.. Niestety NOT

Stylizacja: 

asia01: Stylizacja nie jest zła. Sukienka z Chanel jest bardzo ładna, ale trzeba umiejętnie dobrać do niej dodatki. Kopertówka i buty są okej, ale brakuje mi większej ilości dodatków, ewentualnie jakaś kurtka / blazer. Według mnie jest za skromnie. HOT/NOT

Truskawka1616 : Nie ma tu zbytnio czego ocenia, kolorystycznie wszystko jest okej. Ale zbyt pusto, i ta portmonetka jest za wysoko. HOT/ NOT

Makijaż : 

asia01: Make up niepasujący do stylizacji. Policzki niestarannie przypudrowane. Oczy są nienaturalne i radziłabym je zmienić na inne. NOT

Truskawka1616 : Makijaż to inna bajka po prostu, ja bym nie zrobił kolorowego makijażu do szarej stylizacji, no ale cóż. Ogólnie to mi się nie podoba makijaż jak i twarz. Usta są stanowczo za nisko! Niestety NOT

Stylizacja : 

asia01: Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Na pewno brak dodatków to duży minus. Kolorystycznie okej, ale brakuje mi tu jakiegoś akcentu , np. inny top, który ożywiłby tą stylizację. HOT/ NOT.

Truskawka1616 : To taak, nie jest aż tak źle, bo kolorystycznie jest dobrze. Na twoim miejscy zmieniłbym top na jakiś inny może np. z nadrukiem jakimś? Daje Ci HOT

Makijaż : 

asia01: Według mnie bardzo dziwny makijaż. Nie mówie, że zły, ale jeszcze nie spotkałam się z takim, który został wykonany tylko z samych kredek do oczu. Średnio mi się to podoba. Kolor szminki moim zdaniem nie pasuje do stylizacji. HOT/NOT.

Truskawka1616 : Taki makijaż jak zrobiłaś ja bym użył do jakiejś eleganckiej stylizacji, a nie do takiej zwykłej. Nie jest aż tak źle, ale ja bym na twoim miejscu dał bielsze poliki co się daje w ustawieniach twarzy. Wtedy o łatwiej się puder na poliki daje. Daje Ci HOT/ NOT

Stylizacja :

asia01: Stylizacja jest na prawdę ładna, dobrze dobrana kolorytycznie, a także dodatki są niezłe. Największą wpadką są buty. Posiadają one odkryte place, a przez to są widoczne rajstopy(?). Ogółem HOT.

Truskawka1616 : Bardzo ładna stylizacja, kolorystycznie jest dobrze. Ale ja bym dał inne buty, może na zwykłe trampki. Ale tak po za tym jest dobrze zasługujesz na HOT!

Makijaż : 

asia01: Bardzo słaby i prawie nie widoczny makijaż. Nie podoba mi się, że użyłaś akurat te sztuczne rzęsy. One są okropne. Poliszki trochę niestarannie polaowane. Niestety NOT.

Truskawka1616 : Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to te sztuczne rzęsty, zdejmij się i będzie dobrze. Wszystko jest okej, ale ja bym dał tutaj bielsze poliki. HOT/ NOT




Powyżej została przedstawiona i oceniona pierwsza piątka ze zgłoszonych uczestników.
Teraz to Wy możecie zdecydować, która stylizacja jest najlepsza, a która najgorsza.
Osoba, która wygra otrzyma nagrodę w wysokości
50sd + reklamę w pasku bocznym (do następnych wyborów hot or not).
 Głosujcie pod spodem w ankiecie, macie czas do soboty do godz. 23.59.
 Wyniki w czwartek.











niedziela, 7 lipca 2013

Reklama płatna

Orange-Galaxy.blogspot.com i Opetani.blogspot.com mają zaszczyt organizować
Zgłoś się już teraz!  

środa, 3 lipca 2013

Spoilery

Dziś w spoilerach pojawiła się kolekcja Chanel. Ubrania nie są aż takie. Niektóre bardzo mi się podobają i mam je zamiar kupić.
Podoba wam się coś? Kupicie coś?


Reklama płatna

Witamy! Tutaj załoga bloga ACCARO. Serdecznie chcielibyśmy was zaprosić na naszego bloga, gdzie obecnie trwają konkursy i loterie:

Loteria 100-postna LINK
Mini loteria - LINK
Stylizacja miesiąca - LINK
Komentator miesiąca - LINK

Zapraszamy, do komentowania i ubrania udziały w konkursach!

Zapraszamy!
 ACCARO

niedziela, 30 czerwca 2013

Wyniki

Nie chciało mi się bawić w zgłaszanie się i wgl, więc wylosowałem i zarezerwowałem już ubrania w sb. Serdecznie wszystkim gratuluję. Na odbiór nagrody macie 3 dni (bo wtedy sama z sb się wycofuje)

sobota, 29 czerwca 2013

Małe pytanko :)

Cześć tu Maciek, znacie mnie z działu Stardollowe wpadki modowe. Właśnie, macie jakiś pomysł co mógłbym opisać w kolejnych postach? Bo mi się już pomysły skończyły ;c Nie ograniczajcie się, piszcie tak dużo jak wymyślicie. Z góry bardzo dziękuję :*

piątek, 28 czerwca 2013

Stardollowe wpadki modowe #7

Witam wszystkich gorąco! Jak tam zakończenie roku i oceny? Cieszycie się tak jak ja, że już w końcu są upragnione wakacje? Teraz do rzeczy. Dzisiejszą wpadką, jaką wam zaprezentuję, to mieszanie zwierzęcych wzorów. Od kilku sezonów wciąż na topie - zwierzęce wzory pojawiają się już wszędzie, na bluzkach, spódnicach, spodniach czy dodatkach. Gdy robimy stylizację z tym wzorem, to musimy pamiętać o pewnej zasadzie - z UMIAREM, bo możecie paść wpadce modowej! Czasem projektanci ubierają swoje modelki od stóp do głów w panterkę czy zebrę. Dużo stardollek nie umie dostosować się do zasady z umiarem. Często nie wychodzą im te stylizacje, dlaczego? Bo nakładają na siebie więcej niż jeden wzór, i wygląda to kiczowato. 
A Wy popełniacie takie błędy?

I jak, lepiej jest zrobić stylizację z jednym wzorem, prawda?

czwartek, 27 czerwca 2013

Loteria! ZNOWU

 
Aby móc wziąć udział w loterii, musisz:
-być obserwatorem tego bloga 
-Zagłosować 5/5 na TRUSKAWKA1616
- Napisać w księdze gości, że się zagłosowało 
-Zgłosić się w tym komentarzu!  

Proszę abyście jeszcze raz na mnie zagłosowali! Osoby które zagłosują z innych konto albo dwa razy, mają większą szanse na wygranie!



piątek, 21 czerwca 2013

Stardollowe wpadki modowe #6

Witam! Dziś pokażę wam, jak ludzie na stardoll'u obwieszają się dodatkami. Ten post jest podobny do tamtego, gdzie wam prezentowałem sztuczną vs naturalną. Ale to raczej nie to samo.
Wiele stardollowiczek, jak i stardollowiczów nakładają na siebie ogromną ilość dodatków. Są to style tzw. emo, punk, itp. Oczywiście nie będę się wtrącał jakie style oni preferują, ale nie wygląda to za dobrze z "sztuczną" twarzą. Wiadomo przecież, ze co za dużo to nie zdrowo.
A wy co myślicie? Jesteście fanami takich stylów?  



REKLAMA PŁATNA

Witam! Tutaj założyciele bloga ACCARO Maciek (truskawka1616) i Kamil (dominikadomcia) oraz inni redaktorzy! Chcielibyśmy was zaprosić na Accaro bo obecnie na blogu są niesamowite stylizacje oraz różne konkursy np.
-Konkurs na zaproszenie nowych obserwatorów LINK
-Konkurs na letnią stylizację+ makijaż LINK
-Casting na redaktora LINK

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Oraz z całego serca prosimy o dodanie się do obserwatorów! 
Również prosimy o komentowanie!!!
http://accaro.blogspot.com/

piątek, 14 czerwca 2013

Stardollowe wpadki modowe #5

Dzisiejszą wpadką, którą wam zaprezentuję, pozwolę sobie nazwać " Mieszanka pór roku". Ostatnio przechadzałem się po stardollowych dolkach szukając inspiracji i natknąłem się na kilka osób ( z Polski i kilka z innych krajów), które dawały na siebie wszystko co się dało. Spodenki, kurtki, rękawiczki zimowe i wiele wiele innych. Osobiście, robiąc swoje stylizację, inspiruję się pogodom za oknem lub humorem. Nie jest fanem mieszanek pór roku, nie podoba mi się ten styl (jeśli można to nazwać stylem).
Podoba wam się takie połączenie?


piątek, 7 czerwca 2013

Stardollowe wpadki modowe #4

Hej! Jak tam u was? Dziś przedstawię wam wpadkę ostatnich tygodni. Paski, i figury geometryczne, to ostatni trend, na wybiegach dominuje właśnie to! Wszystko pięknie, ale.. ale, niektórzy, nie potrafią tego dobrze połączyć. Jeśli już robimy stylizację, to łączymy tylko jedno, a nie paski i kropki. Jeżeli chcecie zrobić modną stylizację, to naprawdę uwierzcie wystarczy tylko jeden wzór. W pierwszej stylizacji chciałem wam pokazać, ze paski i kropki się nie łączą.
Podoba wam się? Bo mi nie.
W drugiej, chciałem wam pokazać, że kropki i kwiatki nie są dobrym połączeniem.
Mi się nie podoba, a wam?



piątek, 31 maja 2013

Stardollowe wpadki modowe #3

Cześć! Dzisiejszą wpadką, jaką wam zaprezentuję, to sztuczność. Sztuczne rzęsy, ostry makijaż, doczepiane włosy, tipsy, różowe ubrania i sztuczna opalenizna, to właśnie one -  landrynki, Barbie. Na stardoll wiele osób ma taki styl, myśląc, że to jest ładne. Mi się to nie podoba, nie jestem fanem takich sztuczności. Wolę naturalność, bo o 100% to lepiej wygląda. 
A wy co myślicie? Wolicie sztuczność czy naturalność?
PS: dwie pierwsze lalki nie są moje.