środa, 8 sierpnia 2012

Błąd (?) - koturny HB

W StarPlazie aktualnie można kupić 2 pary bardzo do siebie podobnych koturn HB. Różnią się jedynie kolorem i ceną - tańsze (po lewej stronie na obrazku) są bardziej wyblakłe niż te droższe.  Nie jestem pewna czy to błąd, czy może admini w ramach zadośćuczynienia za opóźnienia postanowili dodać 2 wersje tych butów. Zobaczymy!
za informację dziękuję sprouse114

15 komentarzy:

  1. Ładniejsze są te po 14 no ale już mam te za 12 ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. hahah idiotyczne / ja się wstrzymałam z kupnem ...

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. Heh a juz zatęskniłam za tymi błędami ; D

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  4. omg. to błąd, a nie zadośćuczynienie ;x.

    OdpowiedzUsuń
  5. ;C Kupiłam te wyblakłe ;( Bo jeszcze nnie było tych za 14 sd Grr...


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie wiem co o ty myśleć..


    Rodzina kotowatych.

    OdpowiedzUsuń
  7. ci admini naprawdę mają dziwne pomysły -.-
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  9. Przynajmniej Jest większy wybór . A wy się wszystkiego czepiacie . Lepszych tematów nie macie . ?

    Kaktusxx
    Nie ma mnie na sd ale będę oceniała posty .!

    OdpowiedzUsuń
  10. Mnie się bardziej podobają te za 14 sd :)

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  11. Według mnie lepsze są te buty po 14 sd .Te po 12 są takie wyblakłe więc raczej do niczego się nie przydadzą ; /
    MissJaa1998

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!