W StarPlazie aktualnie można kupić 2 pary bardzo do siebie podobnych koturn HB. Różnią się jedynie kolorem i ceną - tańsze (po lewej stronie na obrazku) są bardziej wyblakłe niż te droższe. Nie jestem pewna czy to błąd, czy może admini w ramach zadośćuczynienia za opóźnienia postanowili dodać 2 wersje tych butów. Zobaczymy!
za informację dziękuję sprouse114

Ładniejsze są te po 14 no ale już mam te za 12 ;p
OdpowiedzUsuńhahah idiotyczne / ja się wstrzymałam z kupnem ...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Heh a juz zatęskniłam za tymi błędami ; D
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Uhh... -,-
OdpowiedzUsuńhiphopcia
omg. to błąd, a nie zadośćuczynienie ;x.
OdpowiedzUsuń;C Kupiłam te wyblakłe ;( Bo jeszcze nnie było tych za 14 sd Grr...
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie wiem co o ty myśleć..
OdpowiedzUsuńRodzina kotowatych.
Lol !! -.-
OdpowiedzUsuńci admini naprawdę mają dziwne pomysły -.-
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńmoze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Przynajmniej Jest większy wybór . A wy się wszystkiego czepiacie . Lepszych tematów nie macie . ?
OdpowiedzUsuńKaktusxx
Nie ma mnie na sd ale będę oceniała posty .!
Mnie się bardziej podobają te za 14 sd :)
OdpowiedzUsuńWika_star2
Według mnie lepsze są te buty po 14 sd .Te po 12 są takie wyblakłe więc raczej do niczego się nie przydadzą ; /
OdpowiedzUsuńMissJaa1998
^^
OdpowiedzUsuńmisskinga0065