czwartek, 2 sierpnia 2012

Darmówki



1. Wejdź TU
2. W okienko wpisz: www.stardoll.com
3. Zaloguj się na swoje konto
4. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=3121
5. Weź udział w konkursie






Obrazek z bloga stardollowe-triki
 

(Te darmówki były już kiedyś dostępne)

1. Wejdź TU
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/
3. Zaloguj się na swoje konto
4. W pasek wklej: http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=3058896&action=ma&ac=3058896
5. Gotowe :)


Zrobicie? Podobają się Wam?

13 komentarzy:

  1. te drugie tez nie dzialaja ;<

    cookiefejs

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi to drugie zadziałało , a tej pierwszej nie zrobię bo brzydka :(

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  3. Tej sukienki nie mam ;D Al resztę tak ;D

    OdpowiedzUsuń
  4. ta pierwsza sukienka jest w bardzo fajnej jakości zrobię ją a te drugie darmówki to juz mam ;)

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  5. Zrobiłam tylko top, reszte nie mogłam XD


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. Zrobiłam tą pierwszą darmówkę, bo tą drugą już mam od dawna.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  7. już kiedyś było . mam to w schowku ,
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  8. moze cos zrobię

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  9. Mmm... mi działa x33. Mam już to x3.
    Schowałam oczywiście wszystkie rzeczy oprócz szminki x3.

    Super_Dora - Stardoll adim . :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!