1. Wejdź TU
2. W okienko wpisz: www.stardoll.com
3. Zaloguj się na swoje konto
4. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=3121
5. Weź udział w konkursie
Obrazek z bloga stardollowe-triki
(Te darmówki były już kiedyś dostępne)
1. Wejdź TU
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/3. Zaloguj się na swoje konto
4. W pasek wklej: http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=3058896&action=ma&ac=3058896
5. Gotowe :)
Zrobicie? Podobają się Wam?

te drugie tez nie dzialaja ;<
OdpowiedzUsuńcookiefejs
Mi to drugie zadziałało , a tej pierwszej nie zrobię bo brzydka :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Tej sukienki nie mam ;D Al resztę tak ;D
OdpowiedzUsuńsuper / robię
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
ta pierwsza sukienka jest w bardzo fajnej jakości zrobię ją a te drugie darmówki to juz mam ;)
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Zrobiłam tylko top, reszte nie mogłam XD
OdpowiedzUsuńLola7488
mam już od dawna :)
OdpowiedzUsuńRobię oba =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Nic z tego nie robię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Zrobiłam tą pierwszą darmówkę, bo tą drugą już mam od dawna.
OdpowiedzUsuńWeronia884
już kiedyś było . mam to w schowku ,
OdpowiedzUsuńszachrajka139
moze cos zrobię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Mmm... mi działa x33. Mam już to x3.
OdpowiedzUsuńSchowałam oczywiście wszystkie rzeczy oprócz szminki x3.
Super_Dora - Stardoll adim . :)