Nie robię .. (pierwsza)szachrajka139
A ja zrobię ^.^NiceKarolina1o1
Nie robię :DLola7488
a ja też nie robię :Dtiaraailwys
Może zrobię,MissaKaSaNdRa11
Nie zrobię.Weronia884
Kicz -,-hiphopcia
moze zrobie Angelika.1999
Nie robię (kiczowaty):DPozdrawiam :dominiczka032
Nie robię ;D
ee tam zrobię co mi szkodzi ;)Andziacool324
Nie robię kaka123k
brzydkie ale zrobiłam ;p
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Nie robię .. (pierwsza)
OdpowiedzUsuńszachrajka139
A ja zrobię ^.^
OdpowiedzUsuńNiceKarolina1o1
Nie robię :D
OdpowiedzUsuńLola7488
a ja też nie robię :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Może zrobię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Nie zrobię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Kicz -,-
OdpowiedzUsuńhiphopcia
moze zrobie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie robię (kiczowaty):D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :
dominiczka032
Nie robię ;D
OdpowiedzUsuńee tam zrobię co mi szkodzi ;)
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie robię
OdpowiedzUsuńkaka123k
brzydkie ale zrobiłam ;p
OdpowiedzUsuń