wtorek, 7 sierpnia 2012

HB miesiąca sierpnia - głosowanie+miniloteria

Czas na głosowanie na najlepszy HB w sierpniu.
Zupełnie o tym zapomniałam, ale jak widzę, nie tylko ja mam małe opóźnienia
 (mam na myśli oczywiście adminów i opóźnione HB)
Można głosować tylko na jedną rzecz, ankieta trwa do 11 sierpnia.
Wyniki - 12 sierpnia. 
Oprócz tego wśród osób, które napiszą komentarz do tego posta wylosuję 
1 nagrodę w wysokości 100sd (z prowizją). Wyniki tej miniloterii także 12 sierpnia. 
 
Tak dla przypomnienia wyglądają sierpniowe HB:

94 komentarze:

  1. Ja wybieram brązową kamizelkę. Już zagłosowałam. :)

    PoshGoldDomini9

    OdpowiedzUsuń
  2. kamizelka, a jakże.
    jaka-gwiazdka

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie też najbardziej spodobała się brązowa kamizelka ;)

    98stefa98

    OdpowiedzUsuń
  4. fajne są buty na platformie ;)




    kolorowanbarbi

    OdpowiedzUsuń
  5. Buty na platformie :)
    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  6. brązowa kamizelka !

    OdpowiedzUsuń
  7. Buty na platformie. ;D

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  8. Buty na platformiee ; ppp

    deltusia

    OdpowiedzUsuń
  9. Omnomnom OPASKA *-*
    dorindacheetah

    OdpowiedzUsuń
  10. Buty na platformie <33

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  11. Buty na platformie ♥♥
    kenedi1230

    OdpowiedzUsuń
  12. Buty na platformie . < 3 Są śliczne .

    Olenkabogata

    OdpowiedzUsuń
  13. Mi się podoba Vip Pass ;)

    DzieciDowna

    OdpowiedzUsuń
  14. Brązowaa kamizelka zagłosowałam ; )

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  15. BUTY są extra mi się najlepiej podobają!

    gabwoj

    OdpowiedzUsuń
  16. Mi się najbardziej podobają buty na koturnie i opaska ^.^

    Klaudunia2604

    OdpowiedzUsuń
  17. zagłosowałam na brązową kamizelkę jest boska!
    Izabelwika

    OdpowiedzUsuń
  18. Buty na platformie <33 są zajebiste ♥

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  19. Zagłosowałam na buty z motywem zwierzęcym ;) Mogą być ciekawe :D


    Antolka95

    OdpowiedzUsuń
  20. Są super rzeczy ;D

    Zagłosowałam.


    miczka820

    OdpowiedzUsuń
  21. Brązowa kamizelka <333



    patXDD

    OdpowiedzUsuń
  22. Brązowa kamizelka jest świetna nie mogę się doczekać kiedy ją kupię

    missi_12

    OdpowiedzUsuń
  23. długo oczekiwane buty na koturnie

    adrenalina13

    OdpowiedzUsuń
  24. A ja wybrałam Vip PASS

    MissParis125

    OdpowiedzUsuń
  25. Według mnie najlepsze są obie pary butów i kamizelka




    Tancerka4

    OdpowiedzUsuń
  26. Wybrałam czarne koturny :)

    gosiak1997

    OdpowiedzUsuń
  27. Zgłaszam się

    Prettusia26

    OdpowiedzUsuń
  28. wybrałam oczywiście zawieszkę VIP i okulary :)

    OdpowiedzUsuń
  29. Ja również wybrałam i zagłosowałam na kamizelkę, po prostu jest odjazdowa;)))

    ChicZuzka

    OdpowiedzUsuń
  30. sukienka z paskiem. Już zagłosowałam : )

    TosiaxD

    OdpowiedzUsuń
  31. brązowa kamizelka najlepsza

    MISSk.m.11

    OdpowiedzUsuń
  32. Też się zgłaszam :3
    Wybrałam sukienkę z piórami! ^^

    GRlaskaPL

    OdpowiedzUsuń
  33. Jest wiele ładnych rzeczy, ale wybrałam kamizelkę.

    Layla6932

    OdpowiedzUsuń
  34. ja wybrałam buty na platformie a jeśli chodzi o sierpniowe hb to uważam że są bardzo ładne i ciekawe
    diamentowarosa

    OdpowiedzUsuń
  35. Wybrałam koturny . Bardzo mi się podobają ;)
    lovemekaja

    OdpowiedzUsuń
  36. ja wybieram sukienkę z piórkami :D




    asia01

    OdpowiedzUsuń
  37. czarne koturny z Fallen Angel :D

    synopsa

    OdpowiedzUsuń
  38. Buty na platformie .;D ♥

    SuperMyla5

    OdpowiedzUsuń
  39. ja wybrałam stylową torebke z ćwiekami;3 moim daniem najładniejsza

    OdpowiedzUsuń
  40. Wybrałam buty na koturnie:) Według mnie są najładniejsze z wszystkich sierpniowych HB:)


    IceMisiek

    OdpowiedzUsuń
  41. Sukienka z piórkami :)

    emo-niunia-

    OdpowiedzUsuń
  42. Oczywiście, że wybrałam kamizelkę.
    : )

    olenicia

    OdpowiedzUsuń
  43. zagłosowałam na brązową kamizelkę :3

    Paulga

    OdpowiedzUsuń
  44. Top z cętkami!!!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  45. zagłosowałam na bransoletkę :p

    AvrilRamona13

    OdpowiedzUsuń
  46. Ale kamizelka też boska jak i sukienka

    OdpowiedzUsuń
  47. Kamizelka jest bardzo ładna, tak samo jak okulary:)

    Pozdrawiam,
    TheParkelly ;)

    OdpowiedzUsuń
  48. Bardzo przydana do stylizacji - Kamizelka <3

    OdpowiedzUsuń
  49. Buty na koturnie

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  50. Wybieram buty na platformie.

    Lilcia98

    OdpowiedzUsuń
  51. te buty na platformie są śliczne wybrałam je

    ila2styl

    OdpowiedzUsuń
  52. Wybrałam piórkową opaskę ;)

    Mistiness

    OdpowiedzUsuń
  53. Mi się podoba opaska z piórkami bo w prawdziwym świecie chciałabym mieć taką . :D:D

    StellaFlorence

    OdpowiedzUsuń
  54. Kamizelka, najbardziej mi sie podoba, najpierw byly to te buty koturny, ale juz nie, bo sie zawiodłam c:

    anika258Love.

    OdpowiedzUsuń
  55. kamizelka, chociaż buty też są całkiem spoko :D

    Budyń ♥ na bloggerze.
    missjulka127 na stardollu.

    OdpowiedzUsuń
  56. Buty na platformie-są naj ;)

    Nataboss__ss

    OdpowiedzUsuń
  57. Buty na platformie ;3 ! ♥

    RedSweetCherry3

    OdpowiedzUsuń
  58. W tym miesiącu Hot Buys'y są świetnie .Mi najbardziej do gustu przypadła opaska z piórkami ;3 POzdro dla wszystkich fanek Justina Bieber'a ;3
    arlidzika

    OdpowiedzUsuń
  59. buty na koturnie :D są boskie :)

    OdpowiedzUsuń
  60. buty na koturnie :D są boskie :)

    missDORKA0009

    OdpowiedzUsuń
  61. Zagłosowałam na brązową kamizelkę, ale ogółem ta kolekcja bardzo mi się podoba.

    Gusia628

    OdpowiedzUsuń
  62. zagłosowałam brązowa kamizelka najbardziej mi się podoba i na pewno ją bym zakupiła :D

    nick na stardoll: blob.

    OdpowiedzUsuń
  63. Ja zagłosowałam na sukienkę z piórami jest odjazdowa :D

    Mada260

    OdpowiedzUsuń
  64. Zagłosowałam na buty na platformie.

    nick: najmi

    OdpowiedzUsuń
  65. zgłaszam się do loteri
    dominikalis4

    OdpowiedzUsuń
  66. Buty na platformie są po prostu nie do opisania, takie cudowne !!! *.*

    Resoviaczka

    OdpowiedzUsuń
  67. Strasznie podobają mi się te buty na platformie :)

    malmonkinga

    OdpowiedzUsuń
  68. Vip Pass :)


    iza699

    OdpowiedzUsuń
  69. Ja głosowałam na kamizelkę. Ma śliczny krój i te brązowe piórka/frędzle. Zakochałam się <3

    JuliaWie

    OdpowiedzUsuń
  70. kamizelka ,.>33

    OdpowiedzUsuń
  71. Kamizelka

    Pomaranczzz

    OdpowiedzUsuń
  72. koturnyyy<333
    oczywiście na nie zagłosowałam

    Ms.TomlinsonL

    OdpowiedzUsuń
  73. Ja głosowałam na top :D jest bardzo fajny ;)

    OdpowiedzUsuń
  74. Sukienka z piórami ;)

    Slayeer

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!