Czas na głosowanie na najlepszy HB w sierpniu.
Zupełnie o tym zapomniałam, ale jak widzę, nie tylko ja mam małe opóźnienia
(mam na myśli oczywiście adminów i opóźnione HB)
Można głosować tylko na jedną rzecz, ankieta trwa do 11 sierpnia.
Wyniki - 12 sierpnia.
Oprócz tego wśród osób, które napiszą komentarz do tego posta wylosuję
1 nagrodę w wysokości 100sd (z prowizją). Wyniki tej miniloterii także 12 sierpnia.

Ja wybieram brązową kamizelkę. Już zagłosowałam. :)
OdpowiedzUsuńPoshGoldDomini9
kamizelka, a jakże.
OdpowiedzUsuńjaka-gwiazdka
Mnie też najbardziej spodobała się brązowa kamizelka ;)
OdpowiedzUsuń98stefa98
fajne są buty na platformie ;)
OdpowiedzUsuńkolorowanbarbi
buty na platformie :)
OdpowiedzUsuńkemi14
Buty na platformie :)
OdpowiedzUsuńWika_star2
brązowa kamizelka !
OdpowiedzUsuńkamizelkaaaaa
OdpowiedzUsuń1kw
top !!!
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Buty na platformie. ;D
OdpowiedzUsuńWika_star2
Buty na platformiee ; ppp
OdpowiedzUsuńdeltusia
Omnomnom OPASKA *-*
OdpowiedzUsuńdorindacheetah
Buty na platformie <33
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Buty na platformie ♥♥
OdpowiedzUsuńkenedi1230
Buty na platformie . < 3 Są śliczne .
OdpowiedzUsuńOlenkabogata
Mi się podoba Vip Pass ;)
OdpowiedzUsuńDzieciDowna
Brązowaa kamizelka zagłosowałam ; )
OdpowiedzUsuńKamilaxP
buty na koturnie są śliczne! :)
OdpowiedzUsuńBUTY są extra mi się najlepiej podobają!
OdpowiedzUsuńgabwoj
Mi się najbardziej podobają buty na koturnie i opaska ^.^
OdpowiedzUsuńKlaudunia2604
zagłosowałam na brązową kamizelkę jest boska!
OdpowiedzUsuńIzabelwika
Buty na platformie <33 są zajebiste ♥
OdpowiedzUsuńLola7488
Zagłosowałam na buty z motywem zwierzęcym ;) Mogą być ciekawe :D
OdpowiedzUsuńAntolka95
Są super rzeczy ;D
OdpowiedzUsuńZagłosowałam.
miczka820
Brązowa kamizelka <333
OdpowiedzUsuńpatXDD
Brązowa kamizelka jest świetna nie mogę się doczekać kiedy ją kupię
OdpowiedzUsuńmissi_12
długo oczekiwane buty na koturnie
OdpowiedzUsuńadrenalina13
A ja wybrałam Vip PASS
OdpowiedzUsuńMissParis125
Według mnie najlepsze są obie pary butów i kamizelka
OdpowiedzUsuńTancerka4
Wybrałam czarne koturny :)
OdpowiedzUsuńgosiak1997
Zgłaszam się
OdpowiedzUsuńPrettusia26
wybrałam oczywiście zawieszkę VIP i okulary :)
OdpowiedzUsuńJa również wybrałam i zagłosowałam na kamizelkę, po prostu jest odjazdowa;)))
OdpowiedzUsuńChicZuzka
sukienka z paskiem. Już zagłosowałam : )
OdpowiedzUsuńTosiaxD
Kamizelka
OdpowiedzUsuńloki4
brązowa kamizelka najlepsza
OdpowiedzUsuńMISSk.m.11
Też się zgłaszam :3
OdpowiedzUsuńWybrałam sukienkę z piórami! ^^
GRlaskaPL
Jest wiele ładnych rzeczy, ale wybrałam kamizelkę.
OdpowiedzUsuńLayla6932
Buty na platformie :)
OdpowiedzUsuńsprouse114
ja wybrałam buty na platformie a jeśli chodzi o sierpniowe hb to uważam że są bardzo ładne i ciekawe
OdpowiedzUsuńdiamentowarosa
Wybrałam koturny . Bardzo mi się podobają ;)
OdpowiedzUsuńlovemekaja
ja wybieram sukienkę z piórkami :D
OdpowiedzUsuńasia01
czarne koturny z Fallen Angel :D
OdpowiedzUsuńsynopsa
Buty na platformie .;D ♥
OdpowiedzUsuńSuperMyla5
ja wybrałam stylową torebke z ćwiekami;3 moim daniem najładniejsza
OdpowiedzUsuńWybrałam buty na koturnie:) Według mnie są najładniejsze z wszystkich sierpniowych HB:)
OdpowiedzUsuńIceMisiek
Sukienka z piórkami :)
OdpowiedzUsuńemo-niunia-
Oczywiście, że wybrałam kamizelkę.
OdpowiedzUsuń: )
olenicia
buty na platformie !
OdpowiedzUsuńLolcia5
zagłosowałam na brązową kamizelkę :3
OdpowiedzUsuńPaulga
kamizelka
OdpowiedzUsuńkamerkowe :)
Top z cętkami!!!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Kamizelka <3
OdpowiedzUsuń_basia_miss_
zagłosowałam na bransoletkę :p
OdpowiedzUsuńAvrilRamona13
Brązowa kamizelka
OdpowiedzUsuńWera11160
fAJOWE
OdpowiedzUsuńWAMPIRKAS
Zagłosowałam ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
top z cętkami najlepsza
OdpowiedzUsuńAle kamizelka też boska jak i sukienka
OdpowiedzUsuńKamizelka jest bardzo ładna, tak samo jak okulary:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
TheParkelly ;)
Bardzo przydana do stylizacji - Kamizelka <3
OdpowiedzUsuńButy na koturnie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Brązowa kamizelka
OdpowiedzUsuńmegagwiazda22
Wybieram buty na platformie.
OdpowiedzUsuńLilcia98
te buty na platformie są śliczne wybrałam je
OdpowiedzUsuńila2styl
Wybrałam piórkową opaskę ;)
OdpowiedzUsuńMistiness
Mi się podoba opaska z piórkami bo w prawdziwym świecie chciałabym mieć taką . :D:D
OdpowiedzUsuńStellaFlorence
Kamizelka, najbardziej mi sie podoba, najpierw byly to te buty koturny, ale juz nie, bo sie zawiodłam c:
OdpowiedzUsuńanika258Love.
kamizelka, chociaż buty też są całkiem spoko :D
OdpowiedzUsuńBudyń ♥ na bloggerze.
missjulka127 na stardollu.
Buty na platformie-są naj ;)
OdpowiedzUsuńNataboss__ss
Buty na platformie ;3 ! ♥
OdpowiedzUsuńRedSweetCherry3
kamizelka :) Your_Candy :)
OdpowiedzUsuńW tym miesiącu Hot Buys'y są świetnie .Mi najbardziej do gustu przypadła opaska z piórkami ;3 POzdro dla wszystkich fanek Justina Bieber'a ;3
OdpowiedzUsuńarlidzika
buty na koturnie :D są boskie :)
OdpowiedzUsuńbuty na koturnie :D są boskie :)
OdpowiedzUsuńmissDORKA0009
Zagłosowałam na brązową kamizelkę, ale ogółem ta kolekcja bardzo mi się podoba.
OdpowiedzUsuńGusia628
zagłosowałam brązowa kamizelka najbardziej mi się podoba i na pewno ją bym zakupiła :D
OdpowiedzUsuńnick na stardoll: blob.
Ja zagłosowałam na sukienkę z piórami jest odjazdowa :D
OdpowiedzUsuńMada260
Zagłosowałam na buty na platformie.
OdpowiedzUsuńnick: najmi
zgłaszam się do loteri
OdpowiedzUsuńdominikalis4
VIP Pass . ; 3 *.*
OdpowiedzUsuńigu_96
Buty na platformie są po prostu nie do opisania, takie cudowne !!! *.*
OdpowiedzUsuńResoviaczka
Strasznie podobają mi się te buty na platformie :)
OdpowiedzUsuńmalmonkinga
Vip Pass :)
OdpowiedzUsuńiza699
Ja głosowałam na kamizelkę. Ma śliczny krój i te brązowe piórka/frędzle. Zakochałam się <3
OdpowiedzUsuńJuliaWie
kamizelka ,.>33
OdpowiedzUsuńSukienka :*
OdpowiedzUsuńKamizelka
OdpowiedzUsuńPomaranczzz
kamizelka ^^
OdpowiedzUsuńszachrajk139
Kamizeleczka :D
OdpowiedzUsuń....x.0na.x....
koturnyyy<333
OdpowiedzUsuńoczywiście na nie zagłosowałam
Ms.TomlinsonL
Ja głosowałam na top :D jest bardzo fajny ;)
OdpowiedzUsuńzgłaszam się
OdpowiedzUsuńulenncia12
Sukienka z piórami ;)
OdpowiedzUsuńSlayeer