poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Hot Buys - buty

W końcu buty, które miały dojść do starplazy 2-go sierpnia zostały dodane. Kosztują one 12 sd i pochodzą ze sklepu Fallen Angel. Ja - kupiłam. Teraz czekajmy na kamizelkę...  A Wy, kupicie? Podobają Wam się? ;)


15 komentarzy:

  1. No nareszcie czekałam na nie.

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  2. W końcu ;D Idę odrazu kupić xD


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  3. EXTRA / SUPER , ALE RACZEJ JEDNAK NIE KUPIĘ :( MAM TYLKO 17 SD , WIĘC KUPIĘ TYLKO TOP W PANTERKĘ Z SIERPNIOWYCH HB

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  4. chcialam je kupic, ale dosyc drogie ;( No w koncu to Hot Buys...

    julia7373

    OdpowiedzUsuń
  5. szczerze to myślałam,że będą ładniejsze,bo czekałam na nie. no ale jeszcze zobaczę jak się prezentują na lalce...

    OdpowiedzUsuń
  6. Raczej je kupię:) Ale na Spisie Hot Buys wyglądały Lepiej

    OdpowiedzUsuń
  7. Mam 2 pary podobnych do nich butów więc nie kupię ;d

    Kesha.34

    OdpowiedzUsuń
  8. SĄ BOSKIE! Akurat dzisiam doładowałam sobię ss : D
    CzerownaJulka2

    OdpowiedzUsuń
  9. tyle czekałam na nie , myślałam że bd ładniejsze -,-

    OdpowiedzUsuń
  10. http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2

    OdpowiedzUsuń
  11. ja juz je mam

    sa bosskie <33

    OdpowiedzUsuń
  12. Ładne. Czekałam na nie. Kupię na pewno.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!