środa, 8 sierpnia 2012

Nowy HB - torebka

Dziś w starplazie powinien pojawić się kolejny Hot Buys - torebka. Miała dołączyć do sklepu Evil Panda, ale jak widać - Admini mają problem z sierpniowymi HB. Nic innego nie zostaje nam, tylko czekać... Co o tym myślicie? 


EDIT od Fiony
Torebka już pojawiła się w StarPlazie, jej cena to aż 15sd. Zaskoczyła mnie też jej wielkość, myślałam, że będzie malutka, a okazało się zupełnie inaczej. Jeśli Wam się podoba, zajrzyjcie do sklepu Evil Panda.
za informację dziękuję IceMisiek

17 komentarzy:

  1. Dziwne bo ja ją mam ;x ~
    dorindacheetah

    OdpowiedzUsuń
  2. ah szkoda gadać -.-

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. też ją mam - pewnie została dostarczona o 11:00 ...

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  4. Gosia.Stardoll po prostu pięknie zajmuje się stardollem! Wstyd mi za nią!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  5. już jest ta torebka

    O.o

    OdpowiedzUsuń
  6. Pisze że 8 sierpnia?
    No to już jest w starplazie -,-
    Jakby do jutra jej nie było to by było opóźnienie , ale nie ma opóźnienia ! -,-


    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  7. Na szczescie już jest ; )

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  8. no tak, jak zwykle coś rozwalone jest...

    a przy okazji zapraszam do mnie, a szczególnie do mojego klubu We_Are_Fun

    :)

    bad_lady123

    OdpowiedzUsuń
  9. raczej nie kupię skoro taka wielka jest ;|

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie kupuje.Wole na coś lepszego zostawić ;)


    miczka820

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie kupuję xD Wyglądam w niej jak pocahontas ( czytaj : pokahondas ) xD


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  12. omg, ta torebka mi przypomina ciasteczko ._. ale kupię <3
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  13. Frendzle,ćwieki sratatata...
    wszystko ładnie pięknie a cena wygórowana a i torebka za wielka.
    Sama sól .__. ale może kupię.
    ___________
    Kitty121

    OdpowiedzUsuń
  14. Ładna, kupię ;)

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!