Dziś w starplazie powinien pojawić się kolejny Hot Buys - torebka. Miała dołączyć do sklepu Evil Panda, ale jak widać - Admini mają problem z sierpniowymi HB. Nic innego nie zostaje nam, tylko czekać... Co o tym myślicie?
EDIT od Fiony
Torebka już pojawiła się w StarPlazie, jej cena to aż 15sd. Zaskoczyła mnie też jej wielkość, myślałam, że będzie malutka, a okazało się zupełnie inaczej. Jeśli Wam się podoba, zajrzyjcie do sklepu Evil Panda.
za informację dziękuję IceMisiek


Dziwne bo ja ją mam ;x ~
OdpowiedzUsuńdorindacheetah
ah szkoda gadać -.-
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
też ją mam - pewnie została dostarczona o 11:00 ...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Gosia.Stardoll po prostu pięknie zajmuje się stardollem! Wstyd mi za nią!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
już jest ta torebka
OdpowiedzUsuńO.o
Pisze że 8 sierpnia?
OdpowiedzUsuńNo to już jest w starplazie -,-
Jakby do jutra jej nie było to by było opóźnienie , ale nie ma opóźnienia ! -,-
hiphopcia
Na szczescie już jest ; )
OdpowiedzUsuńKamilaxP
no tak, jak zwykle coś rozwalone jest...
OdpowiedzUsuńa przy okazji zapraszam do mnie, a szczególnie do mojego klubu We_Are_Fun
:)
bad_lady123
raczej nie kupię skoro taka wielka jest ;|
OdpowiedzUsuńMoże kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Nie kupuje.Wole na coś lepszego zostawić ;)
OdpowiedzUsuńmiczka820
Nie kupuję xD Wyglądam w niej jak pocahontas ( czytaj : pokahondas ) xD
OdpowiedzUsuńLola7488
omg, ta torebka mi przypomina ciasteczko ._. ale kupię <3
OdpowiedzUsuńszachrajka139
moze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Frendzle,ćwieki sratatata...
OdpowiedzUsuńwszystko ładnie pięknie a cena wygórowana a i torebka za wielka.
Sama sól .__. ale może kupię.
___________
Kitty121
Ładna, kupię ;)
OdpowiedzUsuńWika_star2
^^
OdpowiedzUsuńmisskinga0065