Mam go kaka123k
ja nie mogłam go zdobyć ... teraz już go mam o.Otiaraaiwlys
Kupię, MissaKaSaNdRa11
Mam go od dawna :Phiphopcia
Już go mam, nawet ze 4, ale jest ładny, więc zrobię jeszcze jednego ;PWeronia884
Świetnie, kupie se :DLola7488
Kupiłam :3szachrajka139
Lol.. ;/
moze kupie Angelika.1999
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Mam go
OdpowiedzUsuńkaka123k
ja nie mogłam go zdobyć ... teraz już go mam o.O
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Mam go od dawna :P
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Już go mam, nawet ze 4, ale jest ładny, więc zrobię jeszcze jednego ;P
OdpowiedzUsuńWeronia884
Świetnie, kupie se :D
OdpowiedzUsuńLola7488
Kupiłam :3
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Lol.. ;/
OdpowiedzUsuńmoze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999