piątek, 3 sierpnia 2012

Nowe wnętrze

Jeżeli znudziły Wam się już dostępne w SuiteShop wnętrza, to admini właśnie dodali nowe. 
Jest ono dość imponujące, ale jak dla mnie - raczej niepraktyczne. Kosztuje 30sd.

14 komentarzy:

  1. Nawet Fajne ;d


    chupachupsiak

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne , ale szkoda mi 30 sd , na to więc ... nie kupię

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. ładne,ale raczej ciężko coś dobrać do takiego wnętrza ;)

    forteen11

    OdpowiedzUsuń
  4. A właśnie to jest akurat dla mnie. W większości mam wnętrza plenerowe, więc kupiłem bez zastanawiania się. Tylko jak zwykle będę musiał zasłonić te idiotyczne białe drzwi.
    Na Stardoll - Bezimienny

    OdpowiedzUsuń
  5. Wnętrze nie brzydkie. Ale ciężko będzie mi je umeblować. Więc jak na razie nie kupuję.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie kupię, nawet ładne :D


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  7. spoko, ale nie kupię . ^^
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  8. raczej nie kupie

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  9. Kupię~!

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!