nie kupię tego jak i większość rzeczy ... z kalendarza tiaraaiwlys
Jak dla mnie to on jest brzydki , nie kupuje :(hiphopcia
tanie i nawet ładne,ale raczej nie kupię ;|bo nie pasuje mi jakoś.
Nie przypadł mi do gustu, nie kupię ;\Lola7488
Nie kupię, MissaKaSaNdRa11
moze kupie Angelika.1999
brzydkie .. szachrajka139
nie mam
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
nie kupię tego jak i większość rzeczy ... z kalendarza
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Jak dla mnie to on jest brzydki , nie kupuje :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
tanie i nawet ładne,ale raczej nie kupię ;|bo nie pasuje mi jakoś.
OdpowiedzUsuńNie przypadł mi do gustu, nie kupię ;\
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
moze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
brzydkie ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
nie mam
OdpowiedzUsuń