moze kupię Angelika.1999
Nawet ładne, kupiłabym ale i tak mi się do niczego nie przyda...rybafan
nieee!
brzydkie .... nie kupiętiaraaiwlys
niestety do niczego by mi nie pasowało ;cforteen11
tanie nawetAndziacool324
Nie podoba mi się , nie kupuje :(hiphopcia
Nie kupię,MissaKaSaNdRa11
Nie przyda mi się xDLola7488
nie kupię. te witraże mi się z kościołami kojarzą .. szachrajka139
nieeWika_star2
nie mam
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
moze kupię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nawet ładne, kupiłabym ale i tak mi się do niczego nie przyda...
OdpowiedzUsuńrybafan
nieee!
OdpowiedzUsuńbrzydkie .... nie kupię
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
niestety do niczego by mi nie pasowało ;c
OdpowiedzUsuńforteen11
tanie nawet
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie podoba mi się , nie kupuje :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Nie przyda mi się xD
OdpowiedzUsuńLola7488
nie kupię. te witraże mi się z kościołami kojarzą ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
niee
OdpowiedzUsuńWika_star2
nie mam
OdpowiedzUsuń