nic nie kupię Angelika.1999
Te spodenki są nawet nawet, a reszta moim zdaniem trochę kiczowata. Raczej nic nie kupię.rybafan
całkiem,całkiem.. :D
kupię wszystkie rzeczy za sm :) szczególnie 1 :)tiaraaiwlys
raczej nic nie kupię ;dforteen11
Sukienka za 105 sm jest boska! Jak tylko troche kaski zarobie to ja kupie!Andziacool324
podoba mi się kombinezon za 105 sm :D na pewno kupię ;)
Nic mi nie przypadło do gustu , nic nie kupię :(hiphopcia
Nic nie kupię xDLola7488
Na pewno coś kupię,MissaKaSaNdRa11
jakieś dziwne te ciuchy w nowych dostawach .. szachrajka139
Kupiłam to za 105 sm ;)Kesha.34
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
nic nie kupię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Te spodenki są nawet nawet, a reszta moim zdaniem trochę kiczowata. Raczej nic nie kupię.
OdpowiedzUsuńrybafan
całkiem,całkiem.. :D
OdpowiedzUsuńkupię wszystkie rzeczy za sm :) szczególnie 1 :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
raczej nic nie kupię ;d
OdpowiedzUsuńforteen11
Sukienka za 105 sm jest boska! Jak tylko troche kaski zarobie to ja kupie!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
podoba mi się kombinezon za 105 sm :D na pewno kupię ;)
OdpowiedzUsuńNic mi nie przypadło do gustu , nic nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Nic nie kupię xD
OdpowiedzUsuńLola7488
Na pewno coś kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
jakieś dziwne te ciuchy w nowych dostawach ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Kupiłam to za 105 sm ;)
OdpowiedzUsuńKesha.34