poniedziałek, 6 sierpnia 2012

(Kolejny) zaginiony Hot Buys

Dziś powinna pojawić się ta oto kamizelka:






... ale niestety nie pojawiła się, a szkoda, bo była moją faworytką sierpniowych Hot Buys'ów. Jeszcze żadne z sierpniowych HB nie pojawiło się w starplazie. Jak napisałam jedna z Administratorek - buty miały pojawić się w weekend, ale jak widać - jeszcze ich nie ma... Co o tym myślicie?

18 komentarzy:

  1. I oto widzicie jak Gosia.Stardoll superowo opiekuje się stardollem!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale była wiadomość że buty hb pojawią się po weekendzie , a więc skoro one się pojawią to chyba wszystkie hb się opóźnią :(
    Chyba że do starplazy dojdą 2 hb na raz :P

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  3. Ile można na nie czekać? Pewnie pojawią się dopiero we wrześniu:P

    IceMisiek

    OdpowiedzUsuń
  4. Tyle czekam i nic... ;C

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  5. Buty już są w starplazie , w nowościech na 3 stronie :)

    OdpowiedzUsuń
  6. OCH !!! To dobra informacja :) Ide to sprawdzić . Dojdą na pewno ...

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  7. Szkoda gadać.

    No chyba że potem dojdzie .


    gosiar9

    OdpowiedzUsuń
  8. Buty są już w starplazie w nowościach

    OdpowiedzUsuń
  9. Yeah ! Buty są ! Wreszzcie, tak na nie czekałam .. xD ♥

    Julus_xD

    OdpowiedzUsuń
  10. To trochę dziwne ; / Jak tak będzie przez cały czas to trzeba będzie to w końcu zgłosić !

    TosiaxD

    OdpowiedzUsuń
  11. Jestem ciekawa jej ceny admini powinni naw wynagrodzic te ich ciągłe błedy..

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  12. będe czekac na kamizelke


    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  13. http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2

    OdpowiedzUsuń
  14. Będę czekać, bo kamizelka b. ładna.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  15. Kamizelka już jest ^^

    StellaFlorence

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!