Dziś powinna pojawić się ta oto kamizelka:
... ale niestety nie pojawiła się, a szkoda, bo była moją faworytką sierpniowych Hot Buys'ów. Jeszcze żadne z sierpniowych HB nie pojawiło się w starplazie. Jak napisałam jedna z Administratorek - buty miały pojawić się w weekend, ale jak widać - jeszcze ich nie ma... Co o tym myślicie?

I oto widzicie jak Gosia.Stardoll superowo opiekuje się stardollem!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
szkoda gadać ;c
OdpowiedzUsuńAle była wiadomość że buty hb pojawią się po weekendzie , a więc skoro one się pojawią to chyba wszystkie hb się opóźnią :(
OdpowiedzUsuńChyba że do starplazy dojdą 2 hb na raz :P
hiphopcia
Ile można na nie czekać? Pewnie pojawią się dopiero we wrześniu:P
OdpowiedzUsuńIceMisiek
Tyle czekam i nic... ;C
OdpowiedzUsuńLola7488
Buty już są w starplazie , w nowościech na 3 stronie :)
OdpowiedzUsuńOCH !!! To dobra informacja :) Ide to sprawdzić . Dojdą na pewno ...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Szkoda gadać.
OdpowiedzUsuńNo chyba że potem dojdzie .
gosiar9
Buty są już w starplazie w nowościach
OdpowiedzUsuńYeah ! Buty są ! Wreszzcie, tak na nie czekałam .. xD ♥
OdpowiedzUsuńJulus_xD
To trochę dziwne ; / Jak tak będzie przez cały czas to trzeba będzie to w końcu zgłosić !
OdpowiedzUsuńTosiaxD
Jestem ciekawa jej ceny admini powinni naw wynagrodzic te ich ciągłe błedy..
OdpowiedzUsuńKamilaxP
będe czekac na kamizelke
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Błędy = Stardoll -,-
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńBędę czekać, bo kamizelka b. ładna.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Kamizelka już jest ^^
OdpowiedzUsuńStellaFlorence
fajna, już kupiłam ^
OdpowiedzUsuń