Chyba coś kupię ;D Nawet są ładne te rzeczy XD ( pierwsza )Lola7488
świeeetne! ^.^
nic raczej nie kupię :/tiaraaiwlys
Ładne są nowe rzeczy tylko muszę jeszcze kasę zebrać =]kaka123k
Nawet ładne rzeczy :)hiphopcia
chyba se rower kupię ^^szachrajka139
Myślę, że coś kupię ;)MissaKaSaNdRa11
Ubrania całkiem ładne. Może znajdę coś i kupię. Weronia884
raczej nic nie kupię Angelika.1999
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Chyba coś kupię ;D Nawet są ładne te rzeczy XD ( pierwsza )
OdpowiedzUsuńLola7488
świeeetne! ^.^
OdpowiedzUsuńnic raczej nie kupię :/
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Ładne są nowe rzeczy tylko muszę jeszcze kasę zebrać =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Nawet ładne rzeczy :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
chyba se rower kupię ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Myślę, że coś kupię ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Ubrania całkiem ładne. Może znajdę coś i kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
raczej nic nie kupię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999