czwartek, 2 sierpnia 2012

Nowa kolekcja PPQ

 

9 komentarzy:

  1. Chyba coś kupię ;D Nawet są ładne te rzeczy XD ( pierwsza )


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  2. nic raczej nie kupię :/

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. Ładne są nowe rzeczy tylko muszę jeszcze kasę zebrać =]
    kaka123k

    OdpowiedzUsuń
  4. Nawet ładne rzeczy :)

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  5. chyba se rower kupię ^^
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  6. Myślę, że coś kupię ;)


    MissaKaSaNdRa11

    OdpowiedzUsuń
  7. Ubrania całkiem ładne. Może znajdę coś i kupię.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  8. raczej nic nie kupię



    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!