:)
Nawet Fajne ;dchupachupsiak
Nie kupie kaka123k
fajne , ale szkoda mi 30 sd , na to więc ... nie kupię tiaraaiwlys
ładne,ale raczej ciężko coś dobrać do takiego wnętrza ;)forteen11
Ładne, ale nie kupię ;p MissaKaSaNdRa11
A właśnie to jest akurat dla mnie. W większości mam wnętrza plenerowe, więc kupiłem bez zastanawiania się. Tylko jak zwykle będę musiał zasłonić te idiotyczne białe drzwi. Na Stardoll - Bezimienny
Wnętrze nie brzydkie. Ale ciężko będzie mi je umeblować. Więc jak na razie nie kupuję. Weronia884
Nie kupię, nawet ładne :DLola7488
spoko, ale nie kupię . ^^szachrajka139
Takie jakieś...inne ? ;|
raczej nie kupie Angelika.1999
Nie kupię :(hiphopcia
Kupię~!Wika_star2
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
:)
OdpowiedzUsuńNawet Fajne ;d
OdpowiedzUsuńchupachupsiak
Nie kupie
OdpowiedzUsuńkaka123k
fajne , ale szkoda mi 30 sd , na to więc ... nie kupię
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
ładne,ale raczej ciężko coś dobrać do takiego wnętrza ;)
OdpowiedzUsuńforteen11
Ładne, ale nie kupię ;p
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
A właśnie to jest akurat dla mnie. W większości mam wnętrza plenerowe, więc kupiłem bez zastanawiania się. Tylko jak zwykle będę musiał zasłonić te idiotyczne białe drzwi.
OdpowiedzUsuńNa Stardoll - Bezimienny
Wnętrze nie brzydkie. Ale ciężko będzie mi je umeblować. Więc jak na razie nie kupuję.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Nie kupię, nawet ładne :D
OdpowiedzUsuńLola7488
spoko, ale nie kupię . ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Takie jakieś...inne ? ;|
OdpowiedzUsuńraczej nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Kupię~!
OdpowiedzUsuńWika_star2