środa, 8 sierpnia 2012

Nowy HB - kamizelka

Do StarPlazy trafił już drugi w tym dniu HB, co chyba nigdy się nie zdarzyło. Jest to spowodowane problemami z sierpniowymi HB. No, ale w końcu wszystko się udało, więc nie ma co narzekać.
 Kamizelka kosztuje aż 17sd i jest ze sklepu Bonjour Bizou. Czy jest warta tych sd - 
oceńcie sami. Muszę za to przyznać, że bardzo dobrze leży na dollce. Przedtem dosyć często 
zdarzały się sytuacje, że w Magazynie jakiś HB wyglądał bardzo fajnie, a gdy potem trafił do StarPlazy...

16 komentarzy:

  1. Jest cudowna , ale nie mam kasy :(


    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  2. eee. nie przypadła mi do gustu no i nie zależy mi bo nie zbieram hb.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie kupię ze względu na cenę..


    MissaKaSaNdRa11

    OdpowiedzUsuń
  4. Może kupie xD

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja jej nie mam w starplazy.

    Sarcia1236

    OdpowiedzUsuń
  6. śliczna, już kiedyś była taka podobna <3
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  7. Przepiękna ale bardzo droga!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  8. Śliczna ale słona cena .____.
    mimo to kupię. Bo ładna.
    _________________
    Kitty121

    OdpowiedzUsuń
  9. Fajna


    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  10. Bardzo mi się podoba ale jak to zwykle na sd - brak funduszy ; d

    MissJaa1998

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!