Do StarPlazy trafił już drugi w tym dniu HB, co chyba nigdy się nie zdarzyło. Jest to spowodowane problemami z sierpniowymi HB. No, ale w końcu wszystko się udało, więc nie ma co narzekać.
Kamizelka kosztuje aż 17sd i jest ze sklepu Bonjour Bizou. Czy jest warta tych sd -
oceńcie sami. Muszę za to przyznać, że bardzo dobrze leży na dollce. Przedtem dosyć często
zdarzały się sytuacje, że w Magazynie jakiś HB wyglądał bardzo fajnie, a gdy potem trafił do StarPlazy...

Jest cudowna , ale nie mam kasy :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
eee. nie przypadła mi do gustu no i nie zależy mi bo nie zbieram hb.
OdpowiedzUsuńNie kupię ze względu na cenę..
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
za drogiiii...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Droga ; <
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Kupieee :)
OdpowiedzUsuńmiczka820
Może kupie xD
OdpowiedzUsuńLola7488
super ! :D
OdpowiedzUsuńasia01
Ja jej nie mam w starplazy.
OdpowiedzUsuńSarcia1236
śliczna, już kiedyś była taka podobna <3
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Przepiękna ale bardzo droga!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
moze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Śliczna ale słona cena .____.
OdpowiedzUsuńmimo to kupię. Bo ładna.
_________________
Kitty121
Fajna
OdpowiedzUsuńWika_star2
Bardzo mi się podoba ale jak to zwykle na sd - brak funduszy ; d
OdpowiedzUsuńMissJaa1998
^^
OdpowiedzUsuńmisskinga0065