środa, 1 sierpnia 2012

Nowy wzór w stardesign

Admini dodali nowy wzór w stardesign - piżamkę, kostium (?). Jego projekt kosztuje tylko 50sm.  Ja - raczej nie będę projektowała tego ubrania, nie podoba mi się. A Wy, zaprojektujecie? Podoba Wam się?


Za info dziękuję TiaraAiwlys

15 komentarzy:

  1. pierwsza - fajnie , że za sm :D

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi również on się nie podoba..


    MissaKaSaNdRa11

    OdpowiedzUsuń
  3. na 100% zaprojektuje i na 100% kupię!!!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  4. Yyy.. taki sobie ;\

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  5. ym, to jakaś piżama jest ?! o.O
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie podoba mi się,ale może zaprojektuje tak żeby mieć,no bo w końcu tanie to! :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Tani ale brzydki może użytkownicy jakieś fajne wzorki wymyślą.

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  8. Hmm.. Przypomina mi troche jakieś tam ubranie z identi tee .. Tanie, może zaprojektuje jako piżamkę .. ;) Ale nie! Za to moge zaprojektować coś innego ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Tanie ale brzydkie. Więc nie zrobię.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  10. nie podoba mi sie

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  11. Uroczy! W sam raz dla fanow Japonii, ktorzy uwielbiaja takie stroje np. z pikachu! Mozna zrobic fajny cosplay. Na pewno zrobie. Avrilla_978

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!