Admini dodali nowy wzór w stardesign - piżamkę, kostium (?). Jego projekt kosztuje tylko 50sm. Ja - raczej nie będę projektowała tego ubrania, nie podoba mi się. A Wy, zaprojektujecie? Podoba Wam się?
Hmm.. Przypomina mi troche jakieś tam ubranie z identi tee .. Tanie, może zaprojektuje jako piżamkę .. ;) Ale nie! Za to moge zaprojektować coś innego ;)
pierwsza - fajnie , że za sm :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Mi również on się nie podoba..
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Okropnyy -,-
OdpowiedzUsuńhiphopcia
na 100% zaprojektuje i na 100% kupię!!!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Yyy.. taki sobie ;\
OdpowiedzUsuńLola7488
ym, to jakaś piżama jest ?! o.O
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Nie podoba mi się,ale może zaprojektuje tak żeby mieć,no bo w końcu tanie to! :D
OdpowiedzUsuńTani ale brzydki może użytkownicy jakieś fajne wzorki wymyślą.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Nie podoba mi się
OdpowiedzUsuńkaka123k
Hmm.. Przypomina mi troche jakieś tam ubranie z identi tee .. Tanie, może zaprojektuje jako piżamkę .. ;) Ale nie! Za to moge zaprojektować coś innego ;)
OdpowiedzUsuńTanie ale brzydkie. Więc nie zrobię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
nie podoba mi sie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Uroczy! W sam raz dla fanow Japonii, ktorzy uwielbiaja takie stroje np. z pikachu! Mozna zrobic fajny cosplay. Na pewno zrobie. Avrilla_978
OdpowiedzUsuńNie robię ;/
OdpowiedzUsuńnie c
OdpowiedzUsuń