poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Obiżka -25% w Windows On The World

W Windows On The World trwa promocja -25%. Niby nie jest to dużo, ale zawsze oszczędzimy te parę stardollarów, starmonet. Ja - może coś kupię, Skorzystacie? ;)

 

11 komentarzy:

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!