widziałam to , ale nie kupię :(tiaraailwys
Może skorzystam xDLola7488
raczej nie skorzystam,bo nie lubię tego sklepu.
Nie skorzystam , ponieważ nie ma tam zbyt wiele ciekawych ciuchów :(hiphopcia
moze cos kupie Angelika.1999
Ja może skorzystam ;)MissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
Kupiłam z wyprzedarzy już 2 rzeczy ; ]TosiaxD
Zobaczę, ale nie wiem czy coś kupię. Weronia884
nie skorzystam . szachrajka139
*u*misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
widziałam to , ale nie kupię :(
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Może skorzystam xD
OdpowiedzUsuńLola7488
raczej nie skorzystam,bo nie lubię tego sklepu.
OdpowiedzUsuńNie skorzystam , ponieważ nie ma tam zbyt wiele ciekawych ciuchów :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
moze cos kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Ja może skorzystam ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńKupiłam z wyprzedarzy już 2 rzeczy ; ]
OdpowiedzUsuńTosiaxD
Zobaczę, ale nie wiem czy coś kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
nie skorzystam .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
*u*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065