sukienka na szelkach jest ekstra,chyba ją kupię !
Zgadzam się z moją poprzedniczką :Phiphopcia
Ja nic nie kupię xDLola7488
No fajne te szelki ale nie mam sd ;p
nie kupię , czekam Na HB :Dtiaraaiwlys
Ja nie kupuję :D Niestety nie mam sd ; cTosiaxD
Podobaja mi sie buty za 62smKamilaxP
nic nie kupie Angelika.1999
Może coś kupię,MissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
Ta dostawa akurat nie przypadła mi do gustu. Nic nie kupię. Weronia884
może sobie kupię top za 9 sd . szachrajka139
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
sukienka na szelkach jest ekstra,chyba ją kupię !
OdpowiedzUsuńZgadzam się z moją poprzedniczką :P
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Ja nic nie kupię xD
OdpowiedzUsuńLola7488
No fajne te szelki ale nie mam sd ;p
OdpowiedzUsuńnie kupię , czekam Na HB :D
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Ja nie kupuję :D Niestety nie mam sd ; c
OdpowiedzUsuńTosiaxD
Podobaja mi sie buty za 62sm
OdpowiedzUsuńKamilaxP
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Może coś kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńTa dostawa akurat nie przypadła mi do gustu. Nic nie kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
może sobie kupię top za 9 sd .
OdpowiedzUsuńszachrajka139