Do PetShop'u administratorzy dodali siedem nowych piesków. Najdroższy kosztuje 18 sd, a najtańszy - 9. Moim zdaniem pieski są bardzo urocze i słodkie. Może skusiłabym się na jakiegoś, ale myślę, że mi się nie przyda. A Wy, kupicie? Podobają Wam się? :)

Ja kupię tego białego za 10 sd. Jest cudny:)
OdpowiedzUsuńIceMisiek
JejQ jakie słodziaki :*
OdpowiedzUsuńWika_star2
ten biały za 10 sd jest przesłodki ;) ten za 14 sd też :D
OdpowiedzUsuńMissGirls150
Kupiłam tego za 14 sd : 33 słodkie są .
OdpowiedzUsuńNorbiy
O JEJKU JAKIE SŁODZIAKI !!!
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Jakie słodziaki podoba mi sie ten za 10sd,ale z kasa kruchoo...
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Jakie słodziaki <33 Kupię sobie jakiegoś albo kilka <33
OdpowiedzUsuńLola7488
Są słodkie, może się skuszę ;)
OdpowiedzUsuńDanonek245best.
słodkie ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
chcę kotki
OdpowiedzUsuńMoże kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
jakie słodziutkie ;* ♥!
OdpowiedzUsuńkupilam
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Każdy z nich słodziutki kupiłabym je wszystkie !
OdpowiedzUsuńPS. KOCHAM ;d
Każdy z nich słodziutki kupiłabym je wszystkie !
OdpowiedzUsuńPS. KOCHAM ;d
Urocze . <3
OdpowiedzUsuńCute ♥
OdpowiedzUsuń_Klaudia_1999_