piątek, 10 sierpnia 2012

PetShop - dostawa

Do PetShop'u administratorzy dodali siedem nowych piesków. Najdroższy kosztuje 18 sd, a najtańszy - 9. Moim zdaniem pieski są bardzo urocze i słodkie. Może skusiłabym się na jakiegoś, ale myślę, że mi się nie przyda. A Wy, kupicie? Podobają Wam się? :)


17 komentarzy:

  1. Ja kupię tego białego za 10 sd. Jest cudny:)

    IceMisiek

    OdpowiedzUsuń
  2. JejQ jakie słodziaki :*

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  3. ten biały za 10 sd jest przesłodki ;) ten za 14 sd też :D

    MissGirls150

    OdpowiedzUsuń
  4. Kupiłam tego za 14 sd : 33 słodkie są .

    Norbiy

    OdpowiedzUsuń
  5. O JEJKU JAKIE SŁODZIAKI !!!

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  6. Jakie słodziaki podoba mi sie ten za 10sd,ale z kasa kruchoo...

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  7. Jakie słodziaki <33 Kupię sobie jakiegoś albo kilka <33


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  8. Są słodkie, może się skuszę ;)
    Danonek245best.

    OdpowiedzUsuń
  9. Każdy z nich słodziutki kupiłabym je wszystkie !
    PS. KOCHAM ;d

    OdpowiedzUsuń
  10. Każdy z nich słodziutki kupiłabym je wszystkie !
    PS. KOCHAM ;d

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!