pierwsza :) Zrobiłam już dawno :)tiaraaiwlys
Zrobiłam :)hiphopcia
juz dawno zrobiłam , admini mogliby by bardziej postarać się z tymi prezentami ...
zrobieAndziacool324
Ładny - zrobię ;)Kesha.34
Zrobiłam XDLola7488
Nie wiem czy mi się przyda, ale zrobiłam. Pewnie w schowku wyląduje. Weronia884
zrobię :)
Zrobiłam ; pppdeltusia
zrobiłam Angelika.1999
Zrobiłam, ale nie sądzę aby przydał mi się do jakiejkolwiek stylizacji : )
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
może zrobię . ^^szachrajka139
W sumie... Po co mi takie dziadostwo?! Gdzie ja to zmieszczę a na szyi wygląda brzydko ... -,-Super_Dora
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
pierwsza :) Zrobiłam już dawno :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Zrobiłam :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
juz dawno zrobiłam , admini mogliby by bardziej postarać się z tymi prezentami ...
OdpowiedzUsuńzrobie
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Ładny - zrobię ;)
OdpowiedzUsuńKesha.34
Zrobiłam XD
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie wiem czy mi się przyda, ale zrobiłam. Pewnie w schowku wyląduje.
OdpowiedzUsuńWeronia884
zrobię :)
OdpowiedzUsuńZrobiłam ; ppp
OdpowiedzUsuńdeltusia
zrobiłam
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Zrobiłam, ale nie sądzę aby przydał mi się do jakiejkolwiek stylizacji : )
OdpowiedzUsuńhttp://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńmoże zrobię . ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
W sumie... Po co mi takie dziadostwo?! Gdzie ja to zmieszczę a na szyi wygląda brzydko ... -,-
OdpowiedzUsuńSuper_Dora