czwartek, 2 sierpnia 2012

Starplaza - dostawa

Jak można było się spodziewać - do starplazy doszła nowa dostawa do sklepu Original Future. Ceny ubrań wahają się od 65 sm do 15 sd. Ja - zastanowię się jeszcze nad zakupem kopertówki i topu. A Wy, kupicie coś? Podoba Wam się nowa dostawa? :)




10 komentarzy:

  1. Chyba kupię top ^^ (pierwsza)
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  2. Zółta bluzka i niebieska kopertówka ;***

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  3. Kupię tylko tą żółtą bluzkę ;D

    OdpowiedzUsuń
  4. mam 100 sd , i teraz zostawiam tą kasę na ładne HB :D

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  5. Nic nie kupuję XD


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. dlaczego te ostatnie dostawy są takie denne ? ;|

    OdpowiedzUsuń
  7. Kupię tylko żółtą bluzeczkę =]
    kaka123k

    OdpowiedzUsuń
  8. Trochę mało. Nie wiem czy coś kupię. Może tą żółtą bluzeczkę.

    Weronia84

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!