Chyba kupię top ^^ (pierwsza) szachrajka139
Zółta bluzka i niebieska kopertówka ;***hiphopcia
Kupię tylko tą żółtą bluzkę ;D
mam 100 sd , i teraz zostawiam tą kasę na ładne HB :Dtiaraaiwlys
Nic nie kupuję XDLola7488
dlaczego te ostatnie dostawy są takie denne ? ;|
Kupię tylko żółtą bluzeczkę =]kaka123k
Kupię 1 rzecz.MissaKaSaNdRa11
Trochę mało. Nie wiem czy coś kupię. Może tą żółtą bluzeczkę.Weronia84
nic nie kupie Angelika.1999
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Chyba kupię top ^^ (pierwsza)
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Zółta bluzka i niebieska kopertówka ;***
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Kupię tylko tą żółtą bluzkę ;D
OdpowiedzUsuńmam 100 sd , i teraz zostawiam tą kasę na ładne HB :D
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Nic nie kupuję XD
OdpowiedzUsuńLola7488
dlaczego te ostatnie dostawy są takie denne ? ;|
OdpowiedzUsuńKupię tylko żółtą bluzeczkę =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Kupię 1 rzecz.
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Trochę mało. Nie wiem czy coś kupię. Może tą żółtą bluzeczkę.
OdpowiedzUsuńWeronia84
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999