niedziela, 5 sierpnia 2012

Starplaza dostawa

Do Original Future doszła kolejna dostawa, która nie jest- jak dla mnie- zbyt ładna. Ceny wahają się od 44 sm do 15 sd. Polecam jedynie zakupić kopertówkę. Kupicie coś? Podobają Wam się ubrania? :)



14 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. uuu... Kupie na pewno sukienkę i spódnicę ...

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. Gorset jest nawet ładny , kopertówka też się ładnie prezentuje :)

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  4. kopertówka jest ładna , zastanowię się nad kupnem

    OdpowiedzUsuń
  5. Nic nie kupię XD

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie zbyt mi się podoba ta dostawa. Kupię tylko tą kopertówkę.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  7. Sukienka za 14sd ładnie wygląda.
    :)
    Tyniia

    OdpowiedzUsuń
  8. Kopertówka najładniejsza z całej dostawy, kupię .!

    deltusia

    OdpowiedzUsuń
  9. Kupię buty i kopertówkę . ;)


    MissaKaSaNdRa11

    OdpowiedzUsuń
  10. Spódnica i ta ym... jakby coś na szyję :D To są ładnee... *.*

    OdpowiedzUsuń
  11. http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2

    OdpowiedzUsuń
  12. raczej nic nie kupię ..
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!