Ten komentarz został usunięty przez autora.
uuu... Kupie na pewno sukienkę i spódnicę ...tiaraaiwlys
Gorset jest nawet ładny , kopertówka też się ładnie prezentuje :)hiphopcia
kopertówka jest ładna , zastanowię się nad kupnem
Nic nie kupię XDLola7488
Nie zbyt mi się podoba ta dostawa. Kupię tylko tą kopertówkę. Weronia884
takie sobie ;|
Sukienka za 14sd ładnie wygląda.:)Tyniia
Kopertówka najładniejsza z całej dostawy, kupię .!deltusia
Kupię buty i kopertówkę . ;)MissaKaSaNdRa11
nic nie kupie Angelika.1999
Spódnica i ta ym... jakby coś na szyję :D To są ładnee... *.*
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
raczej nic nie kupię .. szachrajka139
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńuuu... Kupie na pewno sukienkę i spódnicę ...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Gorset jest nawet ładny , kopertówka też się ładnie prezentuje :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
kopertówka jest ładna , zastanowię się nad kupnem
OdpowiedzUsuńNic nie kupię XD
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie zbyt mi się podoba ta dostawa. Kupię tylko tą kopertówkę.
OdpowiedzUsuńWeronia884
takie sobie ;|
OdpowiedzUsuńSukienka za 14sd ładnie wygląda.
OdpowiedzUsuń:)
Tyniia
Kopertówka najładniejsza z całej dostawy, kupię .!
OdpowiedzUsuńdeltusia
Kupię buty i kopertówkę . ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Spódnica i ta ym... jakby coś na szyję :D To są ładnee... *.*
OdpowiedzUsuńhttp://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńraczej nic nie kupię ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139