czwartek, 9 sierpnia 2012

Starplaza dostawa

Kolejna dostawa do RIO. Tym razem ubrania (moim zdaniem) są o niebo ładniejsze! Ceny dostawy wahają się od 59 sm do 16 sd. Podobają Wam się ubrania? Kupicie coś? :) 


13 komentarzy:

  1. Śliczna jest ta kopertówka :D


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  2. zgaszam się z 1 kom. kupię ją od razu i sukienkę :D

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  3. Zamierzam kupić kopertówke.

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie wiem czy coś kupię, ale tymczasowo nie mam zamiaru ; )

    Norbiy

    OdpowiedzUsuń
  5. super!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  6. Kupię sukienkę za 16 sd i fioletową kopertówkę :)

    Kesha.34

    OdpowiedzUsuń
  7. Prowadzisz może metamorfozy? BARDZO CHIAŁA BYM METAMORFOZĘ NA STARDOLL.COM

    Kora.Sosna

    OdpowiedzUsuń
  8. Niektóre ubrania na prawdę są cudne :*

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń
  9. spódniczka jest spokko ^
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  10. sukienka za 16 sd jest boska!♥

    NiceKarolina1o1

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!