Śliczna jest ta kopertówka :DLola7488
zgaszam się z 1 kom. kupię ją od razu i sukienkę :Dtiaraailwys
Zamierzam kupić kopertówke.KamilaxP
Nie wiem czy coś kupię, ale tymczasowo nie mam zamiaru ; )Norbiy
super!Andziacool324
nic nie kupie Angelika.1999
Nic nie kupię :(hiphopcia
Na pewno coś kupię ;)MissaKaSaNdRa11
Kupię sukienkę za 16 sd i fioletową kopertówkę :)Kesha.34
Prowadzisz może metamorfozy? BARDZO CHIAŁA BYM METAMORFOZĘ NA STARDOLL.COM Kora.Sosna
Niektóre ubrania na prawdę są cudne :*Wika_star2
spódniczka jest spokko ^szachrajka139
sukienka za 16 sd jest boska!♥NiceKarolina1o1
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Śliczna jest ta kopertówka :D
OdpowiedzUsuńLola7488
zgaszam się z 1 kom. kupię ją od razu i sukienkę :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Zamierzam kupić kopertówke.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Nie wiem czy coś kupię, ale tymczasowo nie mam zamiaru ; )
OdpowiedzUsuńNorbiy
super!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nic nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Na pewno coś kupię ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Kupię sukienkę za 16 sd i fioletową kopertówkę :)
OdpowiedzUsuńKesha.34
Prowadzisz może metamorfozy? BARDZO CHIAŁA BYM METAMORFOZĘ NA STARDOLL.COM
OdpowiedzUsuńKora.Sosna
Niektóre ubrania na prawdę są cudne :*
OdpowiedzUsuńWika_star2
spódniczka jest spokko ^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
sukienka za 16 sd jest boska!♥
OdpowiedzUsuńNiceKarolina1o1