Trzeba iść na zakupy ;)Wika_star2
skorzystam :)tiaraailwys
Oczywiście że skorzystam ;DLola7488
No kupiłam tylko te biurko bo pasuje mi do wystroju ;)Danonek245best.
Fajnie rzeczy za 10sm ; >KamilaxP
chyba coś kupię ^^szachrajka139
w Decades też jest wyprzedaż! A w wiadomości nie piszę. -,-Kupiłam i kupię jeszcze kilka rzeczy. ; D ^^daria8883
Może skorzystam,MissaKaSaNdRa11
raczej skorzystam:)
moze skorzystam Angelika.1999
*u*misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Trzeba iść na zakupy ;)
OdpowiedzUsuńWika_star2
skorzystam :)
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Oczywiście że skorzystam ;D
OdpowiedzUsuńLola7488
No kupiłam tylko te biurko bo pasuje mi do wystroju ;)
OdpowiedzUsuńDanonek245best.
Fajnie rzeczy za 10sm ; >
OdpowiedzUsuńKamilaxP
chyba coś kupię ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139
w Decades też jest wyprzedaż! A w wiadomości nie piszę. -,-
OdpowiedzUsuńKupiłam i kupię jeszcze kilka rzeczy. ; D ^^
daria8883
Może skorzystam,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
raczej skorzystam:)
OdpowiedzUsuńmoze skorzystam
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
*u*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065