piątek, 10 sierpnia 2012

SuiteShop - wyprzedaż

W SuiteShop trwa wyprzedaż. Ceny wahają się między 10 sm a 23. Ja - raczej nic nie kupię, bo po prostu nie potrzebuję, ale jeżeli wpadnie mi coś w oko - dlaczego nie? ;) A Wy, kupicie coś? Co o tym sądzicie?


Dostaliśmy nawet wiadomość od Adminów:

 

11 komentarzy:

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!