Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią adminów w StarPlazie powinny pojawić się
koturny HB. Wstrzymałam się początkowo z pisaniem tego posta, ale jest już godzina prawie 20, a butów jak nie ma, tak nie ma. Być może ukażą się jutro, zobaczymy.
za informację dziękuję Julus_xD
Czekam na nie dzisiaj cały dzie ;C
OdpowiedzUsuńCiekawe czy wejdą jeszcze dzisiaj.
olamesz
no właśnie / dlaczego ich jeszcze nie ma ?! Grrr...
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Już jest 21:34 a tych butów nadal nie ma!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Jak zwykle - BŁĄD
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
tragedia -,- cały dzień czekania a pewnie juto dopiero dadzą
OdpowiedzUsuńJA chce te buty !! sa śliczne :*
OdpowiedzUsuńJa tak długo na nie czekałam ;C
OdpowiedzUsuńLola7488
A ich jeszcze nie ma ;((((
OdpowiedzUsuńNo właśnie! A ja na nie tak czekam.. ^.^
OdpowiedzUsuńCzeakam i dalej nie ma a mam zamiar je kupić =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Są śliczne Czekamy! ;(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńEhh, kolejny błąd. Szkoda, bo są śliczne i kupiłabym.
OdpowiedzUsuńWeronia884
już 2 dzień na nie czekam -.-
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Nie ma nawet 2 dnia.Szkoda
OdpowiedzUsuńDanonek245best
ja ich nie bylo taki nie ma szkoda
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Hm, i tak nie są zbyt ładne xD
OdpowiedzUsuńLiLo.PL