czwartek, 2 sierpnia 2012

Zaginione buty HB

Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią adminów w StarPlazie powinny pojawić się koturny HB. Wstrzymałam się początkowo z pisaniem tego posta, ale jest już godzina prawie 20, a butów jak nie ma, tak nie ma. Być może ukażą się jutro, zobaczymy.
za informację dziękuję Julus_xD

17 komentarzy:

  1. Czekam na nie dzisiaj cały dzie ;C
    Ciekawe czy wejdą jeszcze dzisiaj.


    olamesz

    OdpowiedzUsuń
  2. no właśnie / dlaczego ich jeszcze nie ma ?! Grrr...

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  3. Już jest 21:34 a tych butów nadal nie ma!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  4. tragedia -,- cały dzień czekania a pewnie juto dopiero dadzą

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja tak długo na nie czekałam ;C

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  6. No właśnie! A ja na nie tak czekam.. ^.^

    OdpowiedzUsuń
  7. Czeakam i dalej nie ma a mam zamiar je kupić =]
    kaka123k

    OdpowiedzUsuń
  8. Są śliczne Czekamy! ;(

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  10. Ehh, kolejny błąd. Szkoda, bo są śliczne i kupiłabym.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  11. już 2 dzień na nie czekam -.-
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  12. Nie ma nawet 2 dnia.Szkoda
    Danonek245best

    OdpowiedzUsuń
  13. ja ich nie bylo taki nie ma szkoda

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  14. Hm, i tak nie są zbyt ładne xD

    LiLo.PL

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!