zapraszam na bloga:stardoll-in-my-head.blogspot.comfajny żakiet ;p
Mi się tam nie podoba
......http://queen-of-temptation.blogspot.com/po prawej stronie jest ankieta na miss października.. proszę . zagłosuj na mnie (AsiaczekPeexD)! :D..asiaczekpeexd-i-lenkaxdka.ocom.pl...
Na zdjęciu ładnie wygląda ale na doll okropnie:/ Tak je pogrubia
Zrobię za chwilę,ale nie wiem czy go założę.
srednizapraszam do mojego sbkamila290
fajny
:) ladygagastrawbe
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
zapraszam na bloga:
OdpowiedzUsuństardoll-in-my-head.blogspot.com
fajny żakiet ;p
Mi się tam nie podoba
OdpowiedzUsuń.
OdpowiedzUsuń.
.
.
.
.
http://queen-of-temptation.blogspot.com/
po prawej stronie jest ankieta na miss października.. proszę . zagłosuj na mnie (AsiaczekPeexD)! :D
.
.
asiaczekpeexd-i-lenkaxdka.ocom.pl
.
.
.
Na zdjęciu ładnie wygląda ale na doll okropnie:/ Tak je pogrubia
OdpowiedzUsuńZrobię za chwilę,ale nie wiem czy go założę.
OdpowiedzUsuńsredni
OdpowiedzUsuńzapraszam do mojego sb
kamila290
fajny
OdpowiedzUsuń:)
OdpowiedzUsuńladygagastrawbe