piątek, 15 października 2010

Darmowy żakiet

Aby go zdobyć trzeba wziąć udział w TYM konkursie.


8 komentarzy:

  1. zapraszam na bloga:
    stardoll-in-my-head.blogspot.com

    fajny żakiet ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. .
    .
    .
    .
    .
    .

    http://queen-of-temptation.blogspot.com/

    po prawej stronie jest ankieta na miss października.. proszę . zagłosuj na mnie (AsiaczekPeexD)! :D

    .
    .
    asiaczekpeexd-i-lenkaxdka.ocom.pl
    .
    .
    .

    OdpowiedzUsuń
  3. Na zdjęciu ładnie wygląda ale na doll okropnie:/ Tak je pogrubia

    OdpowiedzUsuń
  4. Zrobię za chwilę,ale nie wiem czy go założę.

    OdpowiedzUsuń
  5. sredni
    zapraszam do mojego sb
    kamila290

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!