poniedziałek, 30 września 2013

Stardoll w pigułce

Czas na odpowiedzi na Wasze pytania! Mam nadzieję, że w miarę zrealizowałam Wasze oczekiwania (:
 
Pytanie I
Czemu nie mam na liście w bazarku ubrań, których nie ma już w starplazie i nie były darmówkami ?
-domsot
Odpowiedź: Najprawdopobodniej w ciągu ostatnich 48h zmieniałaś hasło, wtedy nie możemy sprzedawać niczego oprócz projektów z stardesing. Nie każde ubranie możemy sprzedawać, jest to niedopatrzenie z strony adminów, albo jest to celowe. Kolejną możliwością jest, że to błąd, tak samo nadal nie możemy sprzedawać 16 kolekcji Le, a mamy już 18 kolekcję.
 
Pytanie II
Co zrobić aby nasze prezentacje czytały format HTML?
-Seraphine Larousse
Odpowiedź: Każda prezentacja odczytuje taki format. Niestety niektóre rzeczy nie są możliwe do zrealizowania kodu HTML, nawet jakbyśmy nie wiadomo co robili. Po prostu nie działają i nigdy nie będą się wyświetlać. Do tworzenia prezentacji są różne strony, niektóre prowadzą nawet stardollowicze- ich kody zawsze powinny działać, jeśli nie działają są źle skopiowane, albo osoba podawajacą kod ,,zjadła'' literkę ;)
  
Pytania możecie zadawać TUTAJ. Pytajcie o co chcecie!

9 komentarzy:

 1. przydatne dla nie których

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki :) przydatne info ;d

  olaczapla

  OdpowiedzUsuń
 4. o tak wkurza mnie ta 16 kolekcja LE XD

  OdpowiedzUsuń
 5. O tych rzeczach wiedziałam juz wcześniej, ale może być to przydatne dla osób które dopiero rozpoczynają swoja przygodę ze stardoll. Bardzo podobają mi się tego typu posty i jak będę miała jakieś pytanie to napewno napisze do was ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. W czasie 16 kolekcji LE nie było mnie na stardoll, z tego co wiem to była bardzo ładna i myślałam, że dlatego nie ma tych ubrań w sb :) pomocny artykuł :)

  szu_szu

  OdpowiedzUsuń
 7. wlasnie, jak to jest z tymi prezentacjami?.. na wittyprofiles nie ma juz tego przycisku "get code" a przynajmniej ja go nie widze.

  mooniaa96

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!