poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Reklama

Na nasze skrzynki odbiorcze przyszła reklama ukazująca nową kolekcję Pretty n'Love for Yacht Club. Reklama mi się bardzo podoba i trochę nawiązuje do lata :)Reklama na stronie głównej:

Podoba się wam ? Zachęca do zakupów ?

15 komentarzy:

 1. Reklama jest w ładnych i ciepłych barwach ,doskonale odnajduje się w stylu całej kolekcji. Admini jak zwykle musieli popsuć całokształt twarzą dollki już nie wspomnę o stroju ,który kojarzy mi się z piżamą. Bardzo spodobał mi się ten zachód słońca na drugim planie.<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Pretty n'Love jest ogólnie sklepem pełnym różowych kwiatów. W tym kolorze jest ta reklama więc pasuje do sklepu. Na pewno widać tez temat kolekcji ponieważ doll znajduje się na jachcie. Chociaż lalka sama w sobie jest trochę dziwna - nie wiem po co pokazuje pokój ręką i ma dziwnie ułożone nogi, ogólnie twarz nie jest zbyt ładna.
   kreda2

   Usuń
 3. Reklama jest w porządku, ale doll jak zwykle im nie wyszła. Poza tym nie lubię tak dużej dawki różu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna reklama, ale doll ma brzydki kolor ubrania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklama jest śliczna tylko ta sukienka mnie razi XD
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 6. reklama jest fajna jednak zmieniłabym trochę doll .
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 7. Reklama podoba mi się. Ma ładne kolory i gdyby tylko nie różowa kanapa i brzydka twarz i ubranie doll, to byłoby fantastycznie. Widok za oknem morskich fal jest śliczny. Zdecydowanie zachęciła mnie do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Reklama nawet ładna. Jedyne co mi się nie podoba to bluzka doll. Ma jakiś taki dziwny kształt i dziwnie się układa... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Reklama jest ładna chociaż nie wiem czy to moje złudzenie ale coś mi się nie podoba w wielkości głowy doll. Ale tak ogólnie to zachęca do zakupów ;)

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 10. reklam mi się podoba i zachęca do zakupów, jednak wydaje mi się, że trochę za dużo na niej różu

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ładna, estetycznie wykonana reklama jednakże jak na mój gust za dużo tu różu. No ale jakby nie patrzeć to Pretty n'Love ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!